אאא

אלכסנדר:

הערב בשעה 17:15 בבית המדרש אלכסנדר ברחוב אחיעזר בבני ברק, בשילוב סעודת 'יארצייט' של האדמו"ר רבי יחיאל מאלכסנדר זיע"א.

אלכסנדר ארה"ב:

האדמו"ר ששוהה בביקור בישראל יערוך הערב בשעה 20:30 את שולחנו בבית החסידים ברחוב חזון איש בבני ברק.

אשלג:

האדמו"ר יערוך את שולחנו הערב בשעה 20:30 בבית המדרש ברחוב אבן עזרא בבני ברק.

באבוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו בשעה 21:00 בבית המדרש של החסידות בשכונת בורו פארק שבברוקלין.

באיאן:

בשל השיפוצים הנערכים בבית המדרש המרכזי של החסידות בירושלים, האדמו"ר יערוך את שולחנו הערב בשעה 20:30 בעיר ביתר עילית, במתנ"ס פריימן ברחוב החוזה מלובלין בגבעה ב', בהשתתפות אלפי החסידים.

ביאלה:

האדמו"ר יערוך את שולחנו בבית המדרש של החסידות ברחוב יעקובזון בירושלים.

בעלזא:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני, בסמוך לשקיעת החמה בהיכל א'גרויסע שטוב' בקרית בעלזא בירושלים בהשתתפות אלפי החסידים.

 'פירות טיש', בבעלזא (חיים גולדברג, כיכר השבת)

דאראג:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בסמוך לשקיעת החמה בהיכל בית המדרש של החסידות ברחוב יצחק נפחא בבני ברק.

דושינסקיא:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בשעה 15:30 בבית המדרש של החסידות ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

דז'יקוב ויז'ניץ:

האדמו"ר יערוך את שולחנו הערב בשעה 21:00 באוהל ה'טישים' שהוקם בסמוך לבית מדרשו ברחוב אמרי נעם בבית שמש.

ויז'ניץ:

האדמו"ר מויז'ניץ יערוך את שולחנו ביום שני בשעה 17:00 בהיכל בית המדרש הגדול בקריית ויז'ניץ בבני ברק בשילוב מעמד קבלת פנים לאדמו"ר מויז'ניץ קמיישא לייק, לרגל הגיעו לביקור בישראל.

ויז'ניץ:

האדמו"ר מויז'ניץ יערוך את שולחנו הערב בבית המדרש מרכז חסידי ויז'ניץ ברחוב עזרא בבני ברק בשעה 18:00 בהשתתפות המוני חסידים.

זוועהיל:

האדמו"ר יערוך את שולחנו בהיכל בית המדרש של החסידות בשכונת בית ישראל בירושלים הערב בשעה 20:00.

זוטשקא:

האדמו"ר יערוך את שולחנו בשעה 20:30 בבית המדרש של החסידות ברחוב באר מים חיים בבני ברק.

לויצק:

האדמו"ר יערוך את שולחנו הערב בשעה 20:00 בבית המדרש של החסידות ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

לעלוב:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בשעה 16:15 בבית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש בהשתתפות החסידים.

מכנובקא - בעלזא:

האדמו"ר יערוך את שולחנו בשילוב שמחת ה'חתן מאהל' לנכדו, במסגרתו רוקד החתן לפני הכלה בלילה שלפני הנישואין, ביום שני בשעה 16:00 בבית המדרש של החסידות ברחוב האדמו"ר מגור בבני ברק.

נדבורנה:

האדמו"ר יערוך את שולחנו בהיכל בית המדרש של החסידות בקריית נדבורנה בבני ברק ביום שני בשעה 14:30 בהשתתפות חסידיו.

נדבורנה - באניא:

האדמו"ר מנדבורנה באניא יערוך את שולחנו הערב בשעה 20:30 בהיכל בית מדרשו ברחוב דוד 21 בי-ם.

סטראפקוב:

האדמו"ר יערוך את שולחנו הערב בבית המדרש 'שערי ירושלים' ברחוב ניסבוים 20 בשכונת קרית משה בירושלים בשעה 19:30.

סערט ויז'ניץ:

האדמו"ר יערוך את שולחנו הערב בשעה 19:00 בבית המדרש של החסידות ברמת ויז'ניץ בעיר חחיפה בהשתתפות החסידים.

פיטסבורג:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בשעה 16:30 בבית המדרש של החסידות באשדוד, ולרגל ט"ו בשבט הוציאו בחסידות את הניגון 'אילן' בביצוע חדש.

פרמישלאן:

האדמו"ר יערוך את שולחנו בהיכל בית המדרש בקריית פרמישלאן בבני ברק ביום שני בשעה 16:00.

צאנז:

האדמו"ר מצאנז השוהה לראשונה בט"ו בשבט בקרב חסידיו שבארה"ב יערוך את שולחנו בבית המדרש 'צאנז' ביוניאן סיטי.

קאליב:

האדמו"ר מקאליב יערוך את שולחנו הערב בשעה 20:00 בבית המדרש של החסידות ברחוב חנה בירושלים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

קאפיטשניץ:

האדמו"ר מקאפיטשניץ יערוך את שולחנו הערב בשעה 21:30 בבית המדרש של החסידות ברחוב עזרת תורה בירושלים.

ראחמסטריווקא:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני לאחר תפילת מנחה בבית המדרש של החסידות ברחוב גבעת משה בירושלים.

תולדות אהרן:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בשעה 16:00 בבית המדרש של החסידות בשכונת מאה שערים בירושלים.

תולדות אברהם יצחק:

האדמו"ר יערוך את שולחנו ביום שני בשעה 16:00 בבית המדרש של החסידות בשכונת מאה שערים בירושלים.