אאא

"שנה שלמה מסיתים כאן נגד הציבור הדתי והחרדי, מוכרים לציבור "ממשלה ליברלית" והערב מתברר: זה לא הגיוס, לא המרכולים ולא התחבורה הציבורית בשבת - הכל נקמה אישית של ליברמן בנתניהו. ככה. פשוט".

את הדברים כתב העיתונאי אמיר איבגי בחשבון הטוויטר שלו, בתגובה לחשיפת ההסבר של איווט ליברמן, מדוע הוא פועל כדי להפיל את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

העיתונאי ירון אברהם מחדשות 12 צייץ: "אז בעצם הסיבה לפסילה של ליברמן את נתניהו היא אישית. אני ממש מופתע, הייתי בטוח שבגלל חוק המרכולים".

אריה ארליך מעיתון משפחה צייץ: "שנה ורבע שכל אזרח חרדי במדינה משמש מטרה לחיציו המורעלים של ליברמן. שנה ורבע של דה לגיטימציה, אווירה איומה, ניצנים של אנטישמיות גלויה. שומרות טהרה מוצגות בסרטון לעגני וחרדים (חבריו של ליברמן עד לפני רגע) מוצגים מחובקים עם דולרים. הכל בגלל חשבון שליברמן רוצה לסגור עם נתניהו. וואו".

שירית אביטן כהן, מעיתון מקור ראשון צייצה: "כל מה ששמענו עד עכשיו מאחורי הקלעים מקבל אישור רשמי. כל הסיפור של ליברמן מול נתניהו - אישי. לא חרדים ולא מדינת הלכה. רצון לפגוע בנתניהו במקום שהכי כואב לו: השלטון".

התבטאויותיו של ליברמן, הוכיחו כי כל מסע ההסתה האנטי-חרדי שלו, והאיומים מפני מדינת הלכה, נבעו כחלק מרצון לנקום בראש הממשלה בנימין נתניהו.

בחדשות סוף השבוע פרסמה הערב (מוצ"ש) דנה ויס כי בשיחות עם מקורביו אמר איווט: "נתניהו חצה קו אדום. ב-2019 הוגשו 7 תלונות נגדי ונגד ילדיי במשטרה בפרקליטות וברשויות המס. 5 אנונימיות ו-2 על ידי העיתונאי יואב יצחק. ברור לי שמאחורי כל המהלך הזה עומד נתניהו ומקורבו עו"ד עמית חדד באמצעות החוקר הפרטי רפי ויצמן".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"בקודים שלי מדובר בחטא שאין עליו סליחה ומחילה גם לא ביום כיפור. כדאי להפסיק לשלוח לי שליחים מטעם הליכוד - המחשבה שאשב עם נתניהו היא אשליה חסרת סיכוי".

בהמשך, התייחס ליברמן לחוקים שנועדו למנוע מנתניהו לכהן תחת כתב אישום ולהגבלת כהונת ראש ממשלה לשתי קדנציות. "ברור שיש קושי לחוקק את החוקים האלה נגד נתניהו בזמן קצר אבל הודעת התמיכה בהם נועדה לעצור את הדה-מורליזציה במחנה מתנגדי ביבי. ואכן המהלך הזה גרם למפנה והבהיר שהפעם יש סיכוי להחליף את נתניהו ולהרכיב ממשלה בלעדיו כמו שהתחייבתי".

"הכי חשוב כעת לוודא שגנץ יקבל את המנדט ולהחליף את יו"ר הכנסת, ולקחת בחזרה את הוועדה המסדרת ואז הדברים יתחילו לקרות מעצמם".

ממפלגת הליכוד נמסר בתגובה לפרסום: "זהו שקר וכזב. ליברמן ממשיך עם השקרים ההזויים שלו. לא היו דברים מעולם".