אאא

מילותיו של רשכבה''ג שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א לא שבות ריקם, והוא כותב וחותם, בכתב יד קודשו, פרנסה ברווח לכל העוזרים בסכום שיש בו ממש, מי לא רוצה פרנסה, מי לא רוצה ברווח, כמה אנשים זקוקים לברכה הזו עכשיו, יותר נכון, מי לא זקוק לברכה כזו עכשיו

תקופת הקורונה היא ללא ספק אחת התקופות הקשות ביותר שידע הציבור בכל מקום ומקום, אם נעזוב לרגע את ההשלכות הרוחניות ישנם גם השלכות קשות מאוד גשמיות, כן, הפרנסה.

הפרנסה של רבים מאיתנו מוטלת בספק כבר חודשים ארוכים, רבים יצאו לחל''ת, רבים לא יודעים מה יילד יום, ישנם גם רבים כאלו שמטה לחמם נשבר, כן, ככה, פשוט נשבר, במלוא מובן המילה.

מצטרפים לחברותא עם שר התורה>>

סיפורים קשים מנשוא יישנם: אברכים שזועקים ללחם, אמהות שלא יודעות כיצד להאכיל את ילדיהם, אבל ישנם גם רבים כאלו שעד לפני הקורונה היו מסודרים איכשהו ועכשיו הכל בלתי ידוע, הכל מוטל בספק.

והנה, בשורה של ממש יש, רשכבה''ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א יוצא מגדרו למען 20.000 ה'עוללים', למען אלו המוטלים בקשיים קשים, קשיים רוחניים וגשמיים כאחד, ילדים שעתידים לצאת מהקורונה עם צלקות נפשיות קשות.

והוא ממרומי שנותיו, ולמרות סדר יומו העמוס, הוא חותם שטר שותפות, שטר שותפות לכל דבר ועניין שם הוא גוזר בין היתר פרנסה בריווח לכל המסייעים.

זוכים לפרנסה בברכת שר התורה>>

כן, שמעתם נכון, רשכבה''ג מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א רושם בכתב ידו, "כל התורמים לקרן עוללים שע''י קופת העיר עבור משפחות וילדים רעבים סכום שיש בו ממש, יזכו במידה כנגד מידה ותהיה להם פרנסה ברווח, והכל שריר וקיים".

מילים של רשכבה''ג שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א לא שבות ריקם, והוא מבטיח, בכתב יד קודשו, פרנסה ברווח לכל העוזרים בסכום שיש בו ממש, מי לא רוצה פרנסה, מי לא רוצה ברווח, כמה אנשים זקוקים לברכה הזו עכשיו, יותר נכון, מי לא זקוק לברכה כזו עכשיו.

ברכתו של מרן שר התורה שליט''א היא תקדים של ממש, ואנחנו יכולים להיות חלק מזה, לא נותר לנו לעשות הרבה, רק לתרום ולזכות בשטר השותפות שם נכתב במפורש כי נזכה לפרנסה ברווח. הצטרפו עוד היום למענכם - למען 20.000 ה'עוללים'.

זוכים לפרנסה בברכת שר התורה>>