אאא

רוני קאפח, ילדה בת עשר, נהרגה אחר הצהרים (ראשון), כאשר טרקטורון עליו נסעה עם בני משפחתה ב'לונה פארק' ליד מעלה אדומים, התהפך.

הפראמדיקים של מד"א, בוסמת לובינר ושלום גליל, תיארו: "מדובר בתאונת דרכים קשה. שלושת הפצועים שכבו על צלע ההר בסמוך לטרקטורון. הילדה שסבלה מפגיעה רב מערכתית קשה, הייתה ללא סימני חיים, ולאחר בדיקות רפואיות בסיוע רופאה נקבע מותה".

"שני הפצועים הנוספים, שנפגעו באורח בינוני וקל, היו בהכרה, ובעזרת רכב שטח העברנו אותם לניידת טיפול נמרץ, והם פונו לבית החולים כשמצבם יציב", הוסיפו החובשים.

אילון לובינר, חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה, דיווח: "מדובר בילדה שלמרבה הצער נהרגה כתוצאה מהתהפכות טרקטורון. כמו כן, הענקנו סיוע בזירה לגבר כבן 40 שנפצע בינוני ולילדה בת 6 שנפצעה קל".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

 (צילום: דוברות זק''א)
(צילום: דוברות זק"א)
הגדלה

מדוברות המשטרה (מחוז ש"י) נמסר: "במוקד המשטרה התקבל דיווח על טרקטורון שהתהפך סמוך לכפר אדומים. במקום מטופלת פצועה באורח קשה ושני פצועים באורח קל. בוחנים פתחו בחקירת נסיבות התאונה".

ב'צוות הצלה' פרסמו את הודעת האבל הבאה: "המומים וכואבים עד דכדוכה של נפש בהסתלקותה הפתאומית והטראגית בטרם עת של בתו של המתנדב היקר ממוסרי הנפש למען הצלת חיים, איש חיל ורב פעלים ומדריך של חלק ניכר ממתנדבי הארגון, אבישי קאפח".

"בתו של אבישי סיימה את שביל חייה בתאונה קשה, בה נפצעו אבישי ובנו סמוך לכפר אדומים. המקום ינחם את כאבכם וירפא לכל מכאוכבם. שלא תדעו עוד צער ומכאוב".

זירת האסון
זירת האסון (צילום: דוברות זק"א)