אאא

אחרי שאתמול (שני) התראיין ראש הממשלה נפתלי בנטו לשלושת ערוצי הטלוויזיה הגדולים, קודמו בתפקיד נתניהו החליט לתקוף וטוען לשורת שקרים של בנט רק מאתמול.

בפוסט שפרסם יו"ר הפוזיציה נכתב כי בנט אמר: ״בעוד קודמינו היו מכילים רקטות ואומרים שזה קצר חשמלי, אנחנו אפילו על בלון אחד תוקפים חזרה״.

נתניהו הגיב: "בנט משקר. ממשלת החולשה וההונאה שלו לא הגיבה לירי רקטות מעזה לשדרות בחודש אוגוסט 2021, כפי שהיא לא הגיבה לירי מקלעים לעבר מרפסות בשדרות, לירי טילים מלבנון ולרצח החייל בראל שמואלי ז״ל בגבול עזה."

בנט אמר: ״יש לנו מאפיין של טרור בודדים, שמבחינה מודיעינית זה יותר מורכב כי קשה להיכנס לתוך המוח של כל מחבל".

נתניהו הגיב: "בנט משקר. בנט עצמו כתב ב-2016, בפוסט שפרסם בפייסבוק: ״אין דבר כזה מחבל בודד״.
בנט אמר: ״עידית סילמן עברה התעמרות… שמוליק בעלה סיפר לי שהוא נאלץ לעבור מקום עבודה כי אנשי ביבי מאיימים על הבוסים״.

נתניהו הגיב: "בנט משקר. העיתונאי יהודה שלזינגר פרסם אתמול: ״צלצלתי לעופר חברוני שהיה הבוס של שמוליק סילמן שאומר במפורש: ׳לא איימו, לא הפעילו לחץ ולא פנו בדרישה לפטר אותו׳״."

בנט אמר: ״הפסקנו להעביר כסף לרצועת עזה״.

נתניהו הגיב: "בנט משקר. בנט מעביר את הכסף הקטארי לרצועת עזה בדיוק באותו היקף שהיה מקובל מ-2019, אלא שבמקום שלישראל תהיה שליטה ובקרה על העברת הכסף כדי להשתמש בו כמנוף נגד חמאס, כעת הכסף זורם לרצועה דרך מצרים."

נתניהו טען כי בנט אמר שהוא לא ביקר את המשפחות השכולות מהפיגועים האחרונים בגלל שהוא היה עסוק בענייני ביטחון.

נתניהו הגיב: "בנט משקר. לא היה לו זמן לבקר את המשפחות השכולות, כן היה לו זמן לקבל ראיונות מלטפים במשך שעות בערוצי הטלוויזיה, ומאוחר יותר לצאת לארוחת ערב במסעדת שף."
לסיכום, כתב נתניהו כי ל"מסקנה: מי ששיקר והונה את בוחריו פעם אחת, ממשיך לשקר לאזרחי ישראל בלי הפסקה."