כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
המדריך לסדר

טיפים לארגון ארון הבגדים במהלך עונות מעבר

בעונת מעבר, הארונות שלנו עוברים מהפך משלהם, הדורש גישה מתחשבת ומעשית לארגון. המפתח לשגרת בוקר נטולת מתח בעונות מעבר טמון בארון מאורגן היטב. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לסדר ולארגן את הארון בהתאם למזג האוויר המשתנה.

טובה אור | כיכר השבת |
כך נראה ארון שלא עבר ארגון וסדר (צילום: שאטרסטוק)

בוקר טוב, אתם קמים בבוקר, מציצים החוצה, מנסים להחליט בתבונה: "מה נלביש היום לילדים?" "ארוך או קצר?" "חם או קר". כשסופסוף קיבלתם את ההחלטה אתם מביטים בארון בבלבול. מזמן לא היה כזה בלגן בארון. הקיץ והחורף מאוחסנים בערבוביה. מכנסיים לצד חולצות. בקיצור. בלגן. עוד חמש דקות ההסעה מצפצפת והבגד המתאים עדיין לא נמצא. אתם נחושים לסדר היום את הארון. אך לא יודעים כיצד לארגן אותו בהתאם לעונה המתעתעת. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לסדר מחדש את ארון הבגדים בהתאם למזג האוויר המשתנה.

מיון וצמצום

רוקנו את כל הבגדים מהארון. שימו בצד פריטים שכבר לא מתאימים למידה, פגומים או שלא נלבשו זמן מה. צרו ערמת בגדים, המתאימים לשימוש ואשר עדיין במצב טוב. אותם החזירו לארון על פי הטיפים הבאים. וודאו שהבגדים שיוחזרו לארון יהיו באמת שימושיים.

אחסון הבגדים הלא שימושיים לעונה זו

פנו מקום לבגדי העונה הנוכחית על ידי אחסון מצומצם של פריטים שלא מתאימים לעונה. השתמשו בשקיות וואקום או במכלי אחסון כדי לשמור אותם במצב טוב וכדי לצמצם את נפחם. ניתן לארוז כל ערימת בגדים בניילון נצמד. כך יישאר מקום פנוי לבגדים המתאימים לעונה זו. את הבגדים הארוזים אחסנו במקומות פחות נגישים: בפנים המדף או במדפים העליונים.

שקיות וואקום לאחסון בגדים (צילום: שאטרסטוק)

מיינו לפי קטגוריה

ארגנו את הבגדים שלכם לפי קטגוריות. קבצו יחד פריטים דומים, כגון עליוניות, מכנסיים, שמלות ובגדים עליונים. זה יקל על איתור חלקים ספציפיים וייעל את שגרת הבוקר שלכם.

מיון בגדים לפי קטגוריה (צילום: שאטרסטוק)

מיינו לפי צבע

סדרו את הבגדים לפי צבע בתוך כל קטגוריה. זה לא רק יוצר תצוגה אסתטית, אלא זה גם עוזר לכם לזהות ולהתאים במהירות תלבושות. שקלו לארגן לפי צבעים עונתיים כדי להתיישר עם מצב הרוח של עונת המעבר.

מיון בגדים ע"פ צבע (צילום: שאטרסטוק)

השקיעו בקולבים איכותיים

שדרגו את המתלים לאחידים וחזקים. קולבים דקים ובלתי מחליקים חוסכים מקום ושומרים על צורת הבגדים. קולבים עקביים יוצרים אף  מראה מושך ומגובש בתוך הארון.

קולבים אחידים ואיכותיים (צילום: שאטרסטוק)

צרו תצוגת נעליים גלויה

נצלו את הרצפה או המדפים בתחתית הארון, לאחסון נעליים. שקלו לאחסן אותם, בקופסאות נעליים שקופות או מדפים פתוחים כדי שיהיה לכם קל לאתר את הנעליים. טיפ זה לא רק שומר על הנעליים במצב טוב אלא גם מוסיף נופך של ארגון לארון.

ארון עם מדף תחתון לנעליים (צילום: שאטרסטוק)

פתרונות אחסון

מקסמו את שטח המדף עם סלים או פחי אחסון עבור אביזרים כמו צעיפים, כובעים וכפפות. סמנו כל מיכל לזיהוי מהיר, כדי להבטיח שאתם יכולים בקלות לתפוס את האביזר המושלם בכדי להשלים את התלבושת.

פתרונות אחסון (צילום: שאטרסטוק)

נגישות לפי רמת שימוש

הניחו את הפריטים השימושיים ביותר בגובה העיניים לגישה נוחה. זה כולל את החלקים שאתם מגיעים אליהם לעתים קרובות במהלך עונות מעבר. שמרו פרטי לבוש חיוניים כמו ז'קטים קלים, קרדיגנים וחלקי שכבות מגוונים בהישג יד.

תחזוקה שוטפת

קבעו זמני תחזוקה קבועים לארגון הארון, כדי להבטיח ארגון שוטף. כאשר מזג האוויר משתנה, העריכו מחדש את צרכי הלבוש ועשו התאמות בהתאם. הרגל זה ישמור על הארון שלכם מאורגן ויעיל לאורך כל עונת המעבר.

בהצלחה בארגון הארון ושתהיה שגרת בוקר שלווה!

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

Mame לאישה הדתית