מובלים בתוך רחובות עזה

הפעימה השלישית של שחרור החטופים | צפו בתיעוד של חמאס

מחבלי חמאס פרסמו הערב תיעוד משחרור 17 החטופים הערב לישראל | בתיעוד נראים החטופים מובלים בתוך רחובות עזה עם מחבלים חמושים | צפו (חדשות בארץ)

ב. ניסני | כיכר השבת |
שחרור החטופים היום מעזה

מחבלי חמאס פרסמו כעת (ראשון) את התיעוד המלא משחרור 17 החטופים, שמתוכם 14 ישראלים ועוד שלושה אזרחים זרים.

בתיעוד נראים המחבלים החמושים, מובילים את החטופים בתוך רחובות עזה לתוך הרכבים של הצלב האדום, ומשם החטופים הועברו לידי ישראל.

צפו בתיעוד שפרסם חמאס משחרור החטופים

החטופים הישראלים ששוחררו הערב

ילדי משפחת ברודץ (צילום: מטה המשפחות)
ילדי משפחת ברודץ (צילום: מטה המשפחות)
ילדי משפחת ברודץ (צילום: מטה המשפחות)

חן גולדשטיין אלמוג, בת 48, עובדת סוציאלית במקצועה. אוהבת להתאמן ולרוץ, חן היא ההגדרה לאישה לביאה. המוטו שלה ושל נדב בעלה ז"ל, זה לעולם לא לעזוב את הבית שלהם בקיבוץ כפר עזה. נדב נרצח, גם בתם הבכורה – ים ז"ל נרצחה בבסיס צה"ל במסגרת שירותה הצבאי כתצפיתנית. חן נחטפה יחד עם 3 ילדיה הנוספים.

אגם גולדשטיין אלמוג בת 17 ותחגוג את יום הולדתה ה-18 בינואר. תלמידת כיתה י"ב בתיכון בשער הנגב. אגם היא נערה שאוהבת לעבוד, עושה בייביסיטרים ועובדת במערכת החינוך של הקיבוץ בו היא גרה – כפר עזה, ומחוברת ואוהבת מאוד את קהילת הקיבוץ. ילדה חכמה ותלמידה מצטיינת, שאוהבת ללמוד ספרות ופילוסופיה. ילדה ערכית עם לב ענק, שהתקבלה למכינה קדם צבאית. נחטפה עם אימה ושני אחיה הקטנים מביתם, אביה נדב ואחותה הבכורה ים, נרצחו בשבת השחורה.

גל גולדשטיין אלמוג בן 11, ילד מתוק, יפה וחכם. גל משחק כדורגל וכדורסל, מחובר לכל עולם הספורט הישראלי ומכיר שחקנים וסטטיסטיקות גם בישראל וגם בספורט העולמי. לגל יש לב ענק והחברים שלו הם כמו אחים בשבילו. הוא הכי אוהב שניצלים של סבתא ורדה, שמבטיחה שרק מחכה להכין לו שוב. נחטף מביתו שבקיבוץ כפר עזה, יחד עם אימו ושניים מאחיו. אביו נדב ואחותו הבכורה ים, נרצחו בשבת השחורה.

טל גולדשטיין אלמוג: בן 8, בעוד כחודש יחגוג את יום הולדתו התשיעי. טל משחק כדורסל, אוהב לצייר קריקטורות ובעל חוש הומור. ילד מחונן, בעל הבנה גבוהה של סיטואציות ורגישויות אנושיות, על אף גילו הצעיר. הוא חכם מאוד, ולומד פעמיים בשבוע בכיתת מצטיינים. נחטף מביתו שבקיבוץ כפר עזה, יחד עם אימו ושניים מאחיו. אביו נדב ואחותו הבכורה ים, נרצחו בשבת שמחת תורה.

בני משפחת גולדשטיין אלמוג (צילום: מטה המשפחות)
בני משפחת גולדשטיין אלמוג (צילום: מטה המשפחות)
בני משפחת גולדשטיין אלמוג (צילום: מטה המשפחות)

אביגיל עידן, בת 4, חגגה את יום הולדתה השבוע בשבי. אביגיל נחטפה מקיבוץ כפר עזה, יחד עם משפחת ברודץ שגרים בשכנות. הוריה נרצחו, שני אחיה הגדולים הסתתרו בארון בממ"ד ובכך ניצלו, והיא הצליחה לברוח מהבית ונמצאה על ידי אביחי ברודץ שהכניס אותה לביתו. אביגיל הפכה לסמל בעל כורחה, כל מדינת ישראל והעולם כולו מברך על שובה.

בני משפחת גולדשטיין אלמוג (צילום: מטה המשפחות)

דפנה אליקים בת 15, ילדה שמחה ומאושרת שמוקפת חברים כל שעות היממה. דפנה אוהבת לשיר, אוהבת כל אדם באשר הוא אדם. דפנה אוהבת לצייר ומוכשרת מאוד בכל הקשור למלאכת יד. נחטפה מביתה שבקיבוץ ניר עוז, יחד עם אחותה אלה.

אלה אליקים בת 8, ילדה טובת לב ומצחיקה, חזקה ותמיד יודעת מה היא רוצה. מהרגע שלמדה לעמוד וללכת, היא לא הפסיקה לרקוד. ציירת מחוננת - ילדה מאוד מוכשרת ויצירתית. את שמה קיבלה כי עץ האלה הוא עץ חזק ומרשים בכל ימות השנה, בדיוק כמוה. נחטפה מביתה שבקיבוץ ניר עוז, יחד עם אחותה דפנה.

האחיות אליקים (צילום: מטה המשפחות)
האחיות אליקים (צילום: מטה המשפחות)

אביבה סיגל בת 62, אמא מדהימה וסבתא מופלאה. אביבה היא אישה אוהבת אדם ובמיוחד מאד אוהבת ילדים. כל חייה עובדת כגננת מאד מסורה ונערצת וגם במשפחתה היא עמוד תווך. אביבה מביאה איתה צחוק וקלילות לכל מקום, אוהבת לטייל, לאפות ולבשל ובעיקר לפנק את הילדים והנכדים. נחטפה מביתה בקיבוץ כפר עזה יחד עם בן זוגה.

אביבה סיגל (צילום: מטה המשפחות)

אלמה אברהם בת 84, אישה אהובה על ידי כולם, מקבלת כל אדם באשר הוא. יש לה ידיי זהב, כל הבית שלה מלא ביצירות פיסול, ציור וקרמיקה. אלמה היא אדם לבבי וורבלי, אדם פתוח, אשת שיח עם גמישות מחשבתית מופלאה, ותמיד רואה את העולם בעיניי אופטימיות. נחטפה מביתה בקיבוץ נחל עוז.

אלמה אברהם (צילום: מטה המשפחות)

רוני קריבוי, בן 25, הוא אזרח הישראלי בעל הדרכון הרוסי ששוחרר הערב בעסקה נפרדת של הרוסים. רוני מאוד אוהב מוזיקה, חולם על קריירה בתחום הסאונד והמוזיקה. הוא מוקף בהמון חברים והוא אדם מאוד משפחתי, חבר ואח שתמיד אפשר לסמוך עליו. גר בכרמיאל ונחטף מהפסטיבל ברעים בזמן שעבד שם בצוות ההגברה.

אביגיל עידן (צילום: מטה המשפחות)
רוני קריבוי (צילום: מטה המשפחות)

הגר ברודץ בת 39, אדם מלא רגישות וסבלנות, שופעת חוש הומור שסוחף את כולם. גדלה בקיבוץ גבולות ולפני 9 שנים עברה לגור בכפר עזה עם בעלה שעובד שם בחקלאות. כיום הגר עובדת כמנהלת הקהילה של קיבוץ מגן.

בזמנה הפנוי היא אוהבת לשתות קפה איכותי, לצאת לקמפינג ולטייל בארץ עם המשפחה והילדים ולשמוע מוזיקת רוק. מעל הכל, הגר היא אמא מסורה לעפרי (10) יובל (8) ואוריה (4) שנחטפו יחד איתה מביתם שבקיבוץ כפר עזה, אביחי ברודץ בעלה מחכה כבר לפגוש אותם בכיליון עיניים.

עפרי ברודץ בת 10, תאריך יום הולדתה הוא ה-8.10, יום אחרי השבת השבת השחורה והחטיפה. עפרי היא ילדה מוזיקלית, מנגנת על גיטרה ואוהבת להחליק על רולר בליידס ומשחקת בקבוצת הכדורגל של כפר עזה, ולא מוותרת על אף פעולה בתנועת הנוער, טיול או מסיבה. עפרי היא מרכז המשפחה, מלכדת את כולם בחיוך ובקסם אישי, ילדה סקרנית, רגישה שמכילה את כולם.

יובל ברודץ בן 8, ילד חכם וסקרן, אוהב לחקור כל מה שסביבו. שחקן כדורגל מעולה, אוהד את קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, אוהב לגו ולשחק באקס בוקס. יובל הוא ילד רגיש עם נפש עדינה, אם האחים שלו מקבלים מכה הוא בוכה מרוב דאגה כלפיהם. יש לו חיוך שובה לב, אוהב אדם והמילים שלו נוגעות בכולם.

אוריה ברודץ בן 4.5, ילד שמח שאוהב לעשות בלגן, לשחק כדורגל ולשחק אקס בוקס עם אחיו הגדול יובל. אוריה אוהב לשחק בטרקטורים בגינה ולשחק כדורגל. ילד יפה תואר ועקשן לא קטן, המילה שלו תמיד תיהיה האחרונה וגם הראשונה בבית.

ילדי משפחת ברודץ (צילום: מטה המשפחות)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר