אברהם פריד  fbph ruj  motty..  אהרלה סאמט..
8 דברים שיהפכו אותך לאהוב על כולם8 הרגלים קלים ליישום שיהפכו אותך לאהוב על כולם
ו' בתמוז תשעט | 09.07.19
זוכרים את מלך הכיתה, זה שכולם רצו לשהות בחברתו ולהיות כמוהו? גם בחיים הבוגרים אנו נתקלים בדמויות כאלה. מה הסוד שלהן? ובכן, הרבה קסם אישי וגם כמה תכונות שגם אתם יכולים לאמץ (MEN)
לא מפתיע: נשים טובות מגברים בקריאת מחשבותלא מפתיע: נשים טובות מגברים בקריאת מחשבותשרי ברינר שיפמן4
חדשות לבקרים נערכים מחקרים הבוחנים את נושא השוני והדמיון בין גברים לנשים. במסגרתם, התוודענו לממצאים מדהימים, כמו העובדה כי נשים נוהגות טוב יותר מגברים, אך לא במקרה הנוכחי (MEN)
מחקר: רק מחשבה על קפה מעוררת אתכםמחקר: רק מחשבה על קפה מעוררת אתכםכיכר השבת1
החוקרים שדיווחו על תוצאות הניסויים ציינו כי "אנשים עשויים להיות ערניים יותר פשוט אחרי צעידה ליד בית קפה ולא רק זאת, אלא גם בהמשך, קבלת ההחלטות שלהם יכולה להשתנות גם כן" (מעניין)
לא מה שחשבתם: המדע גילה למה נשים טובות יותר מגבריםלא מה שחשבתם: המדע גילה למה נשים טובות יותר מגבריםכיכר השבת5
על פי רוב, נשים נוטות לפעול מהרגש. לכן, זה די מתבקש שהן נדיבות יותר מגברים, לכאורה. אך מחקר אחד טורף את הקלפים ומנפק לנו סיבה אחרת לעובדה שהן מעניקות יותר (MEN)
התלונה הנפוצה ביותר שיש לנשים על הבעלים שלהןהתלונה הנפוצה ביותר שיש לנשים על הבעלים שלהןכיכר השבת1
נשים מרבות להתלונן שהבעל שלהן איננו מראה פגיעות, כך מספר המטפל ג'ון קים. פגיעות היא לא רק לדבר על הרגשות שלך אלא הצגת העצמי האמיתי שלך, פחות לאגור. כך תצליח יותר, בהתחייבות (MEN)
למה כדאי לכם לשאת כסף מזומן בארנקלמה כדאי לכם לשאת כסף מזומן בארנקכיכר השבת
בעולם שבו ניתן לשלם לשליח הפיצה ונהג המונית באינטרנט או באפליקציה, אנשים רבים פשוט לא רואים סיבה ממשית להמשיך לשאת איתם שטרות, הנה למה כן כדאי לעשות זאת (MEN)
כך תגרמו למכונית שלכם לנצוץ למרחקיםכך תגרמו למכונית שלכם לנצוץ למרחקיםכיכר השבת6
שטיפת המכונית שלכם באופן עצמאי תחסוך לכם כסף ותאפשר שימת דגש על מקומות מלוכלכים במיוחד. כך תעשו זאת באופן מושלם, מא' ועד ת' (MEN)
נימוסים בריטיים: לא לנשים בלבדנימוסים בריטיים: לא לנשים בלבדשרי ברינר שיפמן5
גברים של המאה ה-21 נוטים, לעיתים, לזלזל בחשיבותם של נימוסים באמתלה כי הם מעידים על אופי חלש. טעות. גבריות אמיתית נמדדת בהתנהגות מכובדת ולא זאת בלבד, היא תוביל אתכם למרחקים (MEN)
חלק ב': "גבר גבר", 8 פעולות שאתה חייב לדעת לעשותחלק ב': "גבר גבר", 8 פעולות שאתה חייב לדעת לעשותכיכר השבת4
על האדם המודרני להיות גם לוחם וגם דיפלומט. הוא נדרש להיות בקי במיומנויות שמשתמשים בהן בכל יום ולגלות כישורים שאנו שומרים בכיס האחורי, לכל מקרה שיצוץ. הנה עוד 8 כאלו. תודו לנו אחר כך (MEN)
"גבר גבר": 8 פעולות שאתה חייב לדעת לעשות"גבר גבר": 8 פעולות שאתה חייב לדעת לעשותכיכר השבת18
מהאדם המודרני נדרש להיות גם לוחם וגם דיפלומט; להיות בקי במיומנויות שמשתמשים בהן בכל יום ולגלות כישורים שאנו שומרים בכיס האחורי, לכל מקרה שיצוץ. הנה 8 כאלו (MEN)
המדע טוען: כך תהיה בן טוב יותר להוריךהמדע טוען: כך תהיה בן טוב יותר להוריךכיכר השבת1
בואו נודה על האמת, אין באמת דרך שנוכל לגמול בה להורינו על כל השנים בהן הם גידלו, טיפלו וחינכו אותנו, אך אנו בהחלט יכולים לנסות. הנה מה שיש למחקרים סוציולוגיים ופסיכולוגיים לומר בנושא (MEN)
אילוסטרציהכך תענו לשאלת 'כמה קלוריות יש במכולת?'מעין מנלה, שירות כלכליסט2
שואלים אתכם "כמה כדורי סל תוכלו להכניס בחדר אחד?", במטרה לבדוק את היצירתיות, המחשבה והגישה שלכם לפתרון בעיות. כך תבריקו בשאלות לא שגרתיות בראיון עבודה (MEN)
מחקרים: גברים ונשים - יותר דומים משוניםמחקרים: גברים ונשים - יותר דומים משוניםכיכר השבת5
ניתוח של מגוון שיטות שמטרתן להשוות ולצרף תוצאות שהושגו במספר מחקרים מדגיש כי גברים ונשים דומים זה לזה באופן בסיסי במונחים של אישיות, יכולת קוגניטיבית ומנהיגות (MEN)
אז מי נוהג טוב יותר, גברים או נשים?אז מי נוהג טוב יותר, גברים או נשים?כיכר השבת28
ובכן, גברים חובבי ביקורת על נשים נוהגות, אתם עשויים להיאלץ לפנות פניית פרסה ולחזור בכם מההצהרה כי נשים נוהגות פחות טוב מכם, בהתאם למחקר חדש (MEN)
מחקרים: זו הסיבה שאתם עצלניםמחקרים: זו הסיבה שאתם עצלניםכיכר השבת
מחקר מצא בסריקות מוח כי רמות גבוהות של דופמין באיזורים הקשורים למוטיבציה ותגמול הם הגורמים לאנשים מסוימים לדחף מוגבר יותר מאחרים לעבוד ולהשיג ואיך כל זה קשור לזוגיות? (MEN)
לא רק בשר: רשימת המאכלים שלא חשבתם לצלות על הגריללא רק בשר: רשימת המאכלים שלא חשבתם לצלות על הגרילכיכר השבת1
זהו. הקיץ תם. העלינו על הגריל בשרים לרוב: נקניקיות, המבורגרים וסטייקים. ובכן, משעמם. מסתבר שיש עוד לא מעט אפשרויות לצלייה. הנה רשימת המאכלים שלא העליתם על דעתכם למנגל (MEN)
מתחילים עבודה חדשה? כך תעשו זאת נכוןמתחילים עבודה חדשה? כך תעשו זאת נכוןכיכר השבת1
התקבלתם לעבודה חדשה. נפלא. עכשיו זה בדיוק הזמן לגבש תוכנית אשר תבטיח שתעשו חיל בתפקיד לאורך זמן. אליסון דויל, אחת המומחים בתעשיית חיפוש העבודה, מנדבת לנו טיפים מעשיים להצליח בעבודה (MENׂ)
מינגלינג נטוורקינג מסיבה משרד אירוע חברהאיך להתכונן לאירוע נטוורקינג אם אתם ביישניםשירות כלכליסט
לאנשים מוחצנים טבעי יותר לחלק כרטיסי ביקור ולהיות מרכז העניינים בכנסים ואירועים מקצועיים, אבל לאנשים מופנמים יש יתרונות שיכולים לסייע להם ליצור קשרים איכותיים יותר (men)
בקרוב אצלך.המדריך המלא: איך ליצור את המיליון הראשוןכיכר השבת2
אנשים רבים מקווים להתעשר. רובנו, ליתר דיוק. המטרה ברורה, אבל הדרך, פחות. דארמש שאה, מומחה בינלאומי לשיווק, מראה לנו אותה בעזרת 8 צעדים. הראשון והמפתיע מביניהם: אל תחשבו על כסף (MENׂ)
טוב שכן קרוב מאח רחוק4 דרכים למצוא חבריםכיכר השבת
כשאנחנו נכנסים לשנות הבגרות שלנו, העבודה לוקחת יותר ויותר מזמננו, אנחנו מתחתנים ויש לנו ילדים ויש לנו מעט זמן לטיפוח קשרים, אך לחיים מבודדים חברתית יש מחיר כבד על הבריאות שלנו. הנה 4 דרכים ליצור חברויות (MEN)
איך לוודא שהבוס יודע כמה שאתם מדהימיםאיך לוודא שהבוס יודע כמה שאתם מדהימיםשירות כלכליסט
גם אם אתם עושים את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר ואף מעבר, מה שמשנה הוא מה אנשים יודעים שעשיתם. חמשת הטיפים לוודא שהבוס שלכם מרוצה מהעבודה (men)
כדוריד, אילוסטרציהבזכות השחקן הדתי: יימנע חשש חילול שבתכיכר השבת2
סגר"ע באר שבע, עופר כרדי, ביקש מאיגוד הכדוריד לשנות את זמני המשחקים, "בכדי שיאפשרו לשחקן להגיע לביתו קודם כניסת השבת" • 'פורום קבוצות ליגת העל' אישר (MEN)
מטוס מלוכה קטאר למכירה הכי יקרמטוס המלוכה הקטארי מוצע למכירה ב-640 מיליון דולרשירות כלכליסט4
מחפשים מטוס חדש? מטוס הבואינג 747-8 כולל חדר אוכל ענקי, שני סלונים, חדר שינה מפואר ועשרה חדרי שירותים. גם לאחר מכירתו יישארו ברשות המשפחה 14 מטוסים (men)
באמצע הריקודים: הצלם שבר את אף החתןבאמצע הריקודים: הצלם שבר את אף החתןדניאל הרץ10
צלם חתונות טורקי שהוזמן לצלם בחתונה של ילדה בת 15 שרעדה מפחד, החליט להתעמת עם החתן ושבר את אפו במהלך הקטטה שפרצה במקום. הצלם זכה לשבחים (MEN)
שכירי חבל: איך מנקים חלון בגובה 100 מטר?שכירי חבל: איך מנקים חלון בגובה 100 מטר?דיאנה בחור ניר, כלכליסט3
מבנה ספירלי, עיצוב של קובייה מפורקת ושיא חדש של 100 קומות - שיגעון המגדלים היצירתיים שוטף את תל אביב ומציב אתגרים מורכבים לעובדי השחקים: מהחלפת זגוגית כבדה באלכסון בגובה 120 מטר עד ניקיון חלון ענקי בתוך מנהרת רוח אדריכלית (men)
הרכב שהוצתפרץ עם חבריו לרכב, הצית אותו ו... נכווה קשותכיכר השבת1
דיווח על רכב שעולה באש ועל קטין שהגיע עם כוויות לבית החולים חשף את הגנבים שפרצו לרכב כדי לגנוב ומאוחר יותר הציתו אותו כדי לטשטש ראיות, אלא שחברם נכווה... (MEN)

אל תפספסו

אל תפספסו את המחקרים וההמלצות יחד עם כל הדברים שלא תרצו לפספס בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת.

כיכר facebook