טוב שכן קרוב מאח רחוק4 דרכים למצוא חבריםכיכר השבת
כשאנחנו נכנסים לשנות הבגרות שלנו, העבודה לוקחת יותר ויותר מזמננו, אנחנו מתחתנים ויש לנו ילדים ויש לנו מעט זמן לטיפוח קשרים, אך לחיים מבודדים חברתית יש מחיר כבד על הבריאות שלנו. הנה 4 דרכים ליצור חברויות (MEN)
איך לוודא שהבוס יודע כמה שאתם מדהימיםאיך לוודא שהבוס יודע כמה שאתם מדהימיםשירות כלכליסט
גם אם אתם עושים את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר ואף מעבר, מה שמשנה הוא מה אנשים יודעים שעשיתם. חמשת הטיפים לוודא שהבוס שלכם מרוצה מהעבודה (men)
כדוריד, אילוסטרציהבזכות השחקן הדתי: יימנע חשש חילול שבתכיכר השבת2
סגר"ע באר שבע, עופר כרדי, ביקש מאיגוד הכדוריד לשנות את זמני המשחקים, "בכדי שיאפשרו לשחקן להגיע לביתו קודם כניסת השבת" • 'פורום קבוצות ליגת העל' אישר (MEN)
מטוס מלוכה קטאר למכירה הכי יקרמטוס המלוכה הקטארי מוצע למכירה ב-640 מיליון דולרשירות כלכליסט4
מחפשים מטוס חדש? מטוס הבואינג 747-8 כולל חדר אוכל ענקי, שני סלונים, חדר שינה מפואר ועשרה חדרי שירותים. גם לאחר מכירתו יישארו ברשות המשפחה 14 מטוסים (men)
באמצע הריקודים: הצלם שבר את אף החתןבאמצע הריקודים: הצלם שבר את אף החתןדניאל הרץ10
צלם חתונות טורקי שהוזמן לצלם בחתונה של ילדה בת 15 שרעדה מפחד, החליט להתעמת עם החתן ושבר את אפו במהלך הקטטה שפרצה במקום. הצלם זכה לשבחים (MEN)
שכירי חבל: איך מנקים חלון בגובה 100 מטר?שכירי חבל: איך מנקים חלון בגובה 100 מטר?דיאנה בחור ניר, כלכליסט3
מבנה ספירלי, עיצוב של קובייה מפורקת ושיא חדש של 100 קומות - שיגעון המגדלים היצירתיים שוטף את תל אביב ומציב אתגרים מורכבים לעובדי השחקים: מהחלפת זגוגית כבדה באלכסון בגובה 120 מטר עד ניקיון חלון ענקי בתוך מנהרת רוח אדריכלית (men)
הרכב שהוצתפרץ עם חבריו לרכב, הצית אותו ו... נכווה קשותכיכר השבת1
דיווח על רכב שעולה באש ועל קטין שהגיע עם כוויות לבית החולים חשף את הגנבים שפרצו לרכב כדי לגנוב ומאוחר יותר הציתו אותו כדי לטשטש ראיות, אלא שחברם נכווה... (MEN)
אילוסטרציהזו הסיבה להצלחה של גברים בשוק העבודה - יותר מנשיםיוחנן בלייך
ממחקרים חדשים באוניברסיטת לונדון עולה, כי הצלחת גברים במגוון תחומי תעסוקה, נובעת מכתיבה שונה של קורות החיים • הנה הניסוח שישיג לך עבודה מכובדת (MEN, אל תפספסו)
5 מילות קסם שכל מראיין רוצה לשמוע ממועמדים לעבודה5 מילות קסם שכל מראיין רוצה לשמוע ממועמדים לעבודהשירות כלכליסט7
הגעתם לראיון למשרת החלומות שלכם - שימו עצמכם בנעלי המראיינים ושכנעו אותם לקחת דווקא אתכם. משפט אחד יכול לשנות את התמונה לטובתכם ולגרום לבחירתכם (MEN)
לשם מצווה: כך קושרים ציציות • תיעודלשם מצווה: כך קושרים ציציות • תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת10
שעות ארוכות יושבים יראי שמים בכוונה עצומה לקשירת הציציות בארבע כנפות הבגד, לשם מצוות ציצית • חיים גולדברג, צלם 'כיכר השבת', מגיש תיעוד מיוחד (אל תפספסו)
קודם כל, שיהיה לו נוח10 מתנות יום הולדת שגברים באמת יאהבויוחנן בלייך26
אם גם אתם כבר מיציתם את כוס הקפה המודפסת, פותחן הבירה ועוד כוס מודפסת - עם לבבות תכלת, הנה 10 רעיונות למתנות יום הולדת לגברים שיקלעו בול (גברים)
ערים כל הלילה? אילוסטרציהערים כל הלילה? 50% הנחה על מזרני סימונסkikar.co.il בשיתוף עולם המזרנים
רשת חנויות עולם המזרנים במבצע מתמשך חסר תקדים על מזרני סימונס, המותג המוביל בעולם למזרנים. רגע לפני עונת החתונות, הנחה ענקית על מזרני סימונס, מיוחד לגולשי כיכר השבת (אל תפספסו, שיווקי)
דילן מק'וויליאמסחובב הטבע שנלחם בכריש, בדוב ובנחשכיכר השבת2
דבר אחד מוסכם על כולם, לדילן הצעיר יש מזל - רק השאלה היא אם טוב או רע. את שלושת המפגשים הקטלניים (או שלא) הצליח דילן מק'וויליאמס בן ה-20 לעבור בשלום (men)
השיירה המרשימההשיירה של מועדון רכבי האופנועים לכבוד... ישראל • צפוכיכר השבת7
חברי מועדון רוכבי האופנועים Rolling Thunder יצאו בליווי משטרתי ועם כלי רכב יוקרתיים לשיירה ברחובות פלורידה כשהם מעוטרים בדגלי ישראל וארצות הברית • צפו (MEN)
תיעוד מיוחד: עבודתו של סופר סת"ם • צפותיעוד מיוחד: עבודתו של סופר סת"ם • צפוכיכר השבת4
עבודתו של סופר הסת"ם נמשכת שעות ארוכות, בקדושה ובריכוז, כאשר כל אות נכתבת בזהירות המתבקשת • צפו בתיעוד של דוד כהן מעבודתם של סופרי סת"ם בצפת (MEN)
הכיתוב המסתורילאחר יומיים נפתרה חידת הכיתוב המסתוריכיכר השבת10
כיתוב מסתורי שנחרש בשדה באוקספורדשייר שבבריטניה עורר את סקרנות השוטרים שצילמו אותו מהאוויר ופרסמו את התמונה, רק יומיים לאחר מכן נפתרה התעלומה (אל תפספסו)
מחקר חדש: גבוהים - מרוויחים יותרמחקר חדש: גבוהים - מרוויחים יותרנח טוניק8
להיות גבוה זה לפעמים מציק, "סליחה אתה מסתיר" - הוא משפט שגבוהים שומעים הרבה, אך מחקר חדש מעלה כי אנשים גבוהים גם מרוויחים יותר וגם עובדים טוב יותר (MEN)
תרנגולים. כפרות.כפרה עליהם: וזה הכסף ילך לעזרה לנזקקיםkikar.co.il בשיתוף משרד החקלאות
מחקר: גברים מבזבזים כסף על אוכל יותר מנשיםמחקר: גברים מבזבזים כסף על אוכל יותר מנשיםכיכר השבת11
גברים מוציאים יותר מנשים על ארוחת צהריים בכל פעם, וגם אוכלים יותר בחוץ. על פי מחקר אמריקני, נשים מוציאות בממוצע 53 שקלים בשבוע על אוכל, כאשר גברים מוציאים 74 שקלים בשבוע על אוכל (גברים)
צילום באמצע מופע. אילוסטרציה"אפליקציית השנאה" חשפה מה האמריקנים לא אוהביםנח טוניק4
ספינר, שינה בחלון פתוח וחטיפי מאנצ' - אלו חלק משנאות האמריקנים, שנחשפו באפליקציה שמבוססת על שנאה משותפת בין בני אדם שאינם מכירים האחד את השני (MEN)
מנגל. אילוסטרציההטיפים שיהפכו אתכם למומחים בהדלקת מנגלכיכר השבת12
כשתראו מיומנות בהדלקת המנגל - ההערכה אליכם בחרה תגדל, לפחות עד שייגמר הבשר. אז איך עושים את זה נכון? לפניכם מספר שיטות שיהפכו אתכם למומחים (MEN)
הניסויצפו: מה קורה כשיורים 700 כדורי רובה ברצףכיכר השבת14
חברת נשק אמריקאית החליטה לבדוק מה יקרה למקלע הפופולארי אחרי שיפלוט 700 כדורים ברצף מתוך הקנה. הניסוי בוצע על ידי 2 אנשי צוות מיומנים. צפוי (MEN)
רוצה לחסוך? תן לאשתך את כרטיס האשראירוצה לחסוך? תן לאשתך את כרטיס האשראיכיכר השבת5
מי קונה יותר, גברים או נשים? הדעה הרווחת מטילה את כל העול על הנשים, בעוד המחקרים מלמדים כי הנושא אינו חד משמעי כלל, וייתכן כי הנשים מואשמות לשווא (אל תפספסו)
אוהבים למחוץ ג'וקים? יתכן שאתם סדיסטייםאוהבים למחוץ ג'וקים? יתכן שאתם סדיסטייםכיכר השבת7
מחקר שנערך באוניברסיטת קולומביה הבריטית מצא כי אנשים הנהנים מהרג של ג'וקים הם בעלי נטיות סדיסטיות חזקות זאת למרות שהם לא בהכרח אנשים מסוכנים שיפגעו בזולת (men)
שיא מטורף: חיסל טרוריסט ממרחק 3.4 קילומטרשיא מטורף: חיסל טרוריסט ממרחק 3.4 קילומטרכיכר השבת7
את השיא הקודם רשם חייל בריטי שחיסל פעיל דאעש ממרחק של 2.5 קילומטרים. החיסול הנוכחי (3.4 קילומטרים) מרשים לפי כל קנה מידה, ויילמד בבתי ספר ללוחמה ברחבי העולם (MEN)
אמיצים או מטורפים: קפיצת צוקים מרהיבהאמיצים או מטורפים: קפיצת צוקים מרהיבהכיכר השבת21
סרטון קפיצת הצוקים שצולם בנורבגיה סחף את הרשת וגרף מעל 30 מיליון צפיות. צפו בתיעוד באמצעות רחפן ומצלמת גו-פרו של הקפיצות המרהיבות והמפחידות מצוק קג'רג (men)

אל תפספסו

אל תפספסו את המחקרים וההמלצות יחד עם כל הדברים שלא תרצו לפספס בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת.

כיכר facebook