שעוןאיך תבדילו בין שעון מותג אמיתי לזיוף זול?כיכר השבת4
אתם יכולים לבחור בחיקוי ולחסוך כסף רב, אבל אם כבר החלטתם לפנק את עצמכם בשעון רולקס אמיתי, קבלו כמה שיטות שיעזרו לגלות אם הוא אמיתי או חיקוי סיני זול (Men)
הומור שחור...אוהב הומור שחור? מסתבר שאתה פשוט חכם יותרכיכר השבת14
בדיחות על מוות, מחלות, והרס מצחיקות אותך? קורה לך שאנשים משתתקים או אפילו נעלבים מעט לאחר ששחררת עקיצה אופיינית להומור המעוות שלך? אל תכעס, תרחם עליהם, משום שכפי הנראה, הם פשוט לא חכמים כמוך (אל תפספסו)
תשתדל לא להראות כך...10 טעויות נפוצות בשפת גוף שעלולות להרוס לך ראיון עבודהכיכר השבת6
אי נוחות, לחיצת יד רפויה מידי או עווית בפנים עלולות לגרום גם למועמד המתאים והמוכשר ביותר להשאיר רושם רע ולאבד את התפקיד • 10 כללי עשה ולא תעשה למניעת אסון בראיון עבודה (אל תפספסו)
עשה זאת בעצמךעשה זאת בעצמך: 5 תיקונים שלא מצריכים איש מקצועכיכר השבת1
אספנו מספר סרטונים שילמדו אותך איך לבצע 5 פעולות פשוטות שיחסכו לך הרבה כסף, זמן, ותירוצים מול האישה 'למה לא יכולת לבצע את זה בעצמך'. אנחנו פה בשביל לעזור (אל תפספסו)
ביצועים שלא ישאירו אתכם אדישיםסנסצייה: רוכב האקסטרים שהעיף את הרשתכיכר השבת14
לאחר שהסרטון הראשון שלו הפך לסנסציית רשת, רוכב האקסטרים מכה בשנית ומשחרר סרטון נוסף בו הוא מציג ביצועים שלא ישאירו אתכם אדישים (Men)
כמה אתה ישן!!!!!?????נצחון בנוק-אאוט: מי ישן יותר גברים או נשים?כיכר השבת2
סקר שעקב אחר הרגלי השינה של כמעט מליון איש, קבע באיזו מדינה ישנים הכי הרבה, באילו מקדימים לקום ובאילו מאחרים לישון, ואחת ולתמיד, מי ישן יותר, גברים או נשים? (Men)
יש על מה לדבר... אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהמחקר: תשעה קבין של דיבור נטלו - הגבריםרחלי פרייפלד4
מחקרים רבים מסבירים את הסיבה לפטפטנותן של הנשים, אך קשה להבחין מה גרם למה, הביצה או התרנגולת המקרקרת • מחקר חדש עלול להשאיר אתכם ללא יכולת דיבור כלל (Men)
אלברט איינשטייןעכשיו זה רשמי: היהודים המשכילים בעולםכיכר השבת9
זה לא אנחנו אמרנו. הביטוי "ראש יהודי" מקבל כעת משנה תוקף ומעוגן בנתונים בדוקים ומדויקים שהתקבלו ממחקר מקיף. היהודים הם האומה המשכילה בעולם (Men)
תהיה גבר!מחקר: יש דבר כזה גבר רגיש מדי?כיכר השבת3
האם התפישה המקובלת כ"כ המציירת את האשה כדמות שדמעתה מצויה לעומת הגבר שמאגר הרגש שלו לא מפותח במיוחד - מבוססת ונכונה, או שהיא נשענת על קונספציות קלשיאתיות ישנות? (MEN)
טבק...טבק, לא רק בבית הכנסת!כיכר השבת2
איך התגלה הטבק ומי היו המעשנים הראשונים בעולם? כיצד התחילה תעשיית העישון העולמית ומה הקשר בין טבק ליין? כל מה שלא ידעתם על החומר שבסיגריה שלכם (אל תפספסו)
מצא דרך מקורית להחלץ מהפקקיםהכירו את האיש שצוחק על הפקקים מלמעלהכיכר השבת3
גבר מוכשר ויצירתי מצ'כיה מצא דרך מקורית להתגבר על הפקקים של הבוקר. הוא פשוט טס מעליהם במטוס פרטי שהוא בנה לעצמו • אנחנו גם רוצים (אל תפספסו)
לא רואים אותו דברקלישאה מוכחת: גברים רואים אחרת מנשיםכיכר השבת3
נמצא כי קיים הבדל מגדרי באופן בו המח סופג מסר חזותי, כלומר, בין דפוסי ההסתכלות של גברים ונשים. עכשיו נותר לנחש מי נוטה לבהות במי מולו ומי דווקא מישיר מבט? (Men)
אל תרימו ידיים... זה אפשריכך תבחרו את ה'תכשיט הגברי' שיתאים לכםכיכר השבת5
המצב הביטחוני בארץ הביא למצב בו נשיאת נשק היא לעיתים בגדר חובה, ואתה עלול למצוא את עצמך במטווח הקרוב נבוך מול ההיצע. להלך סקירה קצרה שתעזור לך לבחור (Men)
אישה אבל לפניך...מחקרים: נשים נוהגות טוב יותר מגבריםכיכר השבת10
אל תוציאו הגה (לא התאפקנו) של מחאה מהפה לפני שתקראו: מסתבר שהביטחון הרב שאנחנו נוהגים להפגין בכביש - ובצדק, עומד לנו לרועץ במבחן התוצאה (Men)
מי ישלם על הנזק?תאונת שרשרת במונטריאול שתצחיק אתכםכיכר השבת
משאית מתנגשת במכונית משטרה שהתנגשה באוטובוס עירוני, שהתנגש במיניוואן. חד גדיא חד גדיא, מי משלם? פחות או יותר כל תושבי מונטריאול • צפו בסרטון המשעשע (Men)
מתגעגע לימים הטובים...קיבל חשבון בלתי מוגבל ובזבז יותר ממיליון דולרכיכר השבת
מה הייתם עושים אם גיליתם כי יש לכם מסגרת אשראי בלתי מוגבלת? צעיר אוסטרלי בחר לצאת למסע תענוגות הכולל מכוניות יוקרה, ארוחות שחיתות וחופשות מפנקות (Men)

אל תפספסו

אל תפספסו את המחקרים וההמלצות יחד עם כל הדברים שלא תרצו לפספס בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת.

כיכר facebook