טבק...טבק, לא רק בבית הכנסת!כיכר השבת2
איך התגלה הטבק ומי היו המעשנים הראשונים בעולם? כיצד התחילה תעשיית העישון העולמית ומה הקשר בין טבק ליין? כל מה שלא ידעתם על החומר שבסיגריה שלכם (אל תפספסו)
מצא דרך מקורית להחלץ מהפקקיםהכירו את האיש שצוחק על הפקקים מלמעלהכיכר השבת3
גבר מוכשר ויצירתי מצ'כיה מצא דרך מקורית להתגבר על הפקקים של הבוקר. הוא פשוט טס מעליהם במטוס פרטי שהוא בנה לעצמו • אנחנו גם רוצים (אל תפספסו)
לא רואים אותו דברקלישאה מוכחת: גברים רואים אחרת מנשיםכיכר השבת3
נמצא כי קיים הבדל מגדרי באופן בו המח סופג מסר חזותי, כלומר, בין דפוסי ההסתכלות של גברים ונשים. עכשיו נותר לנחש מי נוטה לבהות במי מולו ומי דווקא מישיר מבט? (Men)
אל תרימו ידיים... זה אפשריכך תבחרו את ה'תכשיט הגברי' שיתאים לכםכיכר השבת5
המצב הביטחוני בארץ הביא למצב בו נשיאת נשק היא לעיתים בגדר חובה, ואתה עלול למצוא את עצמך במטווח הקרוב נבוך מול ההיצע. להלך סקירה קצרה שתעזור לך לבחור (Men)
אישה אבל לפניך...מחקרים: נשים נוהגות טוב יותר מגבריםכיכר השבת10
אל תוציאו הגה (לא התאפקנו) של מחאה מהפה לפני שתקראו: מסתבר שהביטחון הרב שאנחנו נוהגים להפגין בכביש - ובצדק, עומד לנו לרועץ במבחן התוצאה (Men)
מי ישלם על הנזק?תאונת שרשרת במונטריאול שתצחיק אתכםכיכר השבת
משאית מתנגשת במכונית משטרה שהתנגשה באוטובוס עירוני, שהתנגש במיניוואן. חד גדיא חד גדיא, מי משלם? פחות או יותר כל תושבי מונטריאול • צפו בסרטון המשעשע (Men)
מתגעגע לימים הטובים...קיבל חשבון בלתי מוגבל ובזבז יותר ממיליון דולרכיכר השבת
מה הייתם עושים אם גיליתם כי יש לכם מסגרת אשראי בלתי מוגבלת? צעיר אוסטרלי בחר לצאת למסע תענוגות הכולל מכוניות יוקרה, ארוחות שחיתות וחופשות מפנקות (Men)

אל תפספסו

אל תפספסו את המחקרים וההמלצות יחד עם כל הדברים שלא תרצו לפספס בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת.

כיכר facebook