'סוגרים שבוע' • צפו

נגיף הקורונה, הקרב בין דגל התורה לדרעי ו"הרבי התימני"

הרה"צ אבנר עפג'ין בראיון; ח"כ יעקב אשר על המאבק עם ש"ס; הרב בנימין פישר על נגיף הקורונה; ראש צוות ההסדרה על הסיפוח בערים החרדיות; הרב שניאור רווח לקראת ט"ו בשבט והפרשנים (TV)

סוגרים שבוע | כיכר השבת |

אתם צופים בתכנית האקטואליה המרכזית מבית 'כיכר השבת' - "סוגרים שבוע" - המוגשת ביום חמישי מדי שבוע, על ידי ישי כהן.

ראיון מיוחד

המקובל, הרה"צ רבי אבנר עפג'ין, הרב התימני שהפך לאדמו"ר של חסידים מאירופה ומארה"ב, מדבר לראשונה - בראיון בלעדי.

אורחים באולפן

העימותים בין דגל התורה לש"ס: ח"כ יעקב אשר בראיון באולפן עונה ליו"ר ש"ס השר אריה דרעי על מטה הבחירות שהקים עבור אשכנזים, ומגלה כי הוא חלוק על עמיתו ח"כ אורי מקלב, באשר לתגובה הנכונה ליו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן.

התפשטות נגיף הקורונה: הרב בנימין פישר, מבכירי אנשי הרפואה החרדים, מסביר בראיון מיוחד: מה הוא נגיף הקורונה, מאיפה הוא הגיע ועד כמה הוא הולך להתפשט. וגם: האם יש יותר חרדים שחולים במחלת הסרטן, ביחס לשיעורם מול כלל האוכלוסייה.

החלת הריבונות - בהקפאה: פנחס ורלשטיין, ראש צוות ההסדרה במשרד ראש הממשלה, בראיון: מסביר את השפעת הריבונות על הערים החרדיות, ומדוע הוא בטוח כי צריכים להחיל ריבונות כאן ועכשיו.

ערב ט"ו בשבט: הגאון רבי שניאור זלמן רווח, ראש המכון למצוות התלויות בארץ, יסביר באולפן: כך תבדקו את הפירות היבשים מתולעים.

פאנל הפרשנים

פאנל הפרשנים, עם שמעון ברייטקופף ואריה ארליך, על החרדים העובדים, על 'דגל התורה' שלא נלחמת על קולות 'הפלג' ועל תחקיר 'הארץ' על הפטורים מגיוס לצה"ל שסיפקה לשכתו של אביגדור ליברמן.

'סוגרים שבוע עם ישי כהן', מדי יום חמישי בשעה 19:00 ב"כיכר השבת". מפיק: איציק אוחנה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר