פרסום ראשון

בגלל נגיף הקורונה: מדור בני הישיבות בתל השומר - נסגר

ועד הישיבות מודיע כי אלפי בחורי הישיבות שאמורים להתייצב להגשת טפסי דיחוי בלשכת הגיוס בתל השומר - לא יוכלו לעשות זאת בשל התפשטות ה'קורונה'. ומה יהיה עם מעמד בן הישיבה? (אקטואלי)

אבי רבינא | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: Yaakov Lederman/Flash90)

פרסום ראשון ב'כיכר השבת': ועד הישיבות מודיע בשעה האחרונה (חמישי) כי אלפי בחורי הישיבות שאמורים להתייצב להגשת טפסי דיחוי בלשכת הגיוס בתל השומר - לא יוכלו לעשות זאת בשל התפשטות נגיף ה'קורונה'.

בהודעת ועד הישיבות, המתפרסת לראשונה ב'כיכר השבת', נכתב כי "החל מיום א' כ"ו באדר תש"פ אין קבלת קהל במדור בני ישיבות – תל השומר ואין אפשרות להגיש טופסי דיחוי".

עוד נכתב כי "על כל שינוי תבוא הודעה. משרדנו פועל באופן מצומצם בהתאם להנחיות הרשויות המוסמכות".

יצוין כי בשל אי הגשת טפסי הדיחוי, הבחורים עלולים לאבד תא מעמדם כבני ישיבה, אך למרות זאת, לאחר המשבר מעמדם של הבחורים - יוחזר.

הקורונה תחלוף בקיץ? מנהל 'הדסה' באולפן

כפי שסוקר בהרחבה ב'כיכר השבת', בחורי ישיבות נעדרים החל מהיום גם מהישיבות בשל ההוראה החדשה של משרד הבריאות שיצאה אמש. מדובר בצו רשמי האוסר על לימודים במסגרות החינוך החרדיות למן גיל גן ועד הכוללים, תוך הבהרה כי הצו ייאכף על מפירי ההוראות.

ב"צו בריאות העם" שהוציא היועמ"ש של משרד הבריאות אורי שווארץ, הובהר כי "לא תתקיים כל פעילות במוסדות המפורטים" - כשברשימה כלל המוסדות החרדיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר