כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בן 51, אב ל-16

הלם במודיעין עילית: איש החסד הרב שמואל סגל נפטר מדום לב

הלם של ממש בעיר מודיעין עילית עם היוודע הבשורה המרה על פטירתו הפתאומית של איש החסד הרב שמואל נחום סגל ז"ל, לאחר שהתמוטט ברכבו ולקה בדום לב | הותיר אחריו 16 יתומים (דיין האמת)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
הרב שמואל סגל ז"ל (צילום: דוברות זק"א)

הלם של ממש בעיר החרדית מודיעין עילית עם היוודע הלילה (רביעי) הבשורה המרה על פטירתו הפתאומית של איש החסד הרב שמואל נחום סגל ז"ל, אשר שימש כמפקד זק"א במודיעין עילית משך שנים ארוכות.

המנוח ז"ל, בן 51 בפטירתו ואב ל-16 ילדים - מתוכם 11 שטרם נישאו כשהקטן שבהם בן 4 בלבד, חזר אמש מערב גיבוש של מנהלי אזורים ב'מחוברים לחיים' של 'עזר מציון', וכשחזר לביתו, לקה בדום לב בעודו ברכבו ברחוב שערי תשובה בעיר.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום, ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות ופעולות מצילות חיים, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו במקום.

הלוויתו תצא הבוקר בשעה 11:00 מבית הכנסת 'אנשי ירושלים' רחוב אור החיים 2 מודיעין עילית, ומשם לבית החיים החדש באלעד שם ייטמן.

המנוח ז"ל, היה מאנשי החסד הבולטים של העיר מודיעין עילית ובלט בהתנדבות בכלל ארגוני החסד וההצלה, כשתמיד האיר פנים לכל אדם. בנוסף, עבד כמלמד בתלמוד תורה 'אהלי ספר' בעיר וכן שימש כגבאי בית הכנסת 'אנשי ירושלים'.

"הוא היה איש צדיק", סופד לו אחד ממכריו בשיחה עם 'כיכר השבת', "היה מאיר פנים לכל אדם וטוב עין. היה משכים ומעריב לבתי כנסיות, רודף צדקה וחסד. כל הטוב של מודיעין עילית - באדם אחד".

ארגון זק"א ספדו לו בהודעה מיוחדת: "ארגון זק"א אבל וכואב את פטירתו הפתאומית של איש החסד, מתנדב זק"א הרב שמואל סגל ז"ל, בן 51 ואב ל-16, שימש כמפקד זק"א במודיעין עילית משך שנים ארוכות, לחם ודאג במסירות נפש על כבודם של ההרוגים בכל אירוע חסד של אמת, פעל רבות למען הצלת חיים ועזרה לזולת והפעיל את גמ"ח הציוד לשבעה של זק"א במודיעין עילית לטובת המשפחות האבלות.

"הרב שמוליק ז"ל היה איש חסד בכל רמ"ח אבריו והקדיש עצמו יום וליל לעשיית חסדים בצנעה ובענווה גדולה. הערב, בדרכו חזרה לביתו מפעילות חסד התמוטט ברכבו והשיב את נשמתו לבורא עולם. ארגון זק"א שולח תנחומיו למשפחת סגל היקרה, בתפילה שבמעשיו הטובים והגדולים תנוחמו ולא תדעו עוד צער".

גם בארגון 'איחוד הצלה' ספדו ואמרו: "המומים ומזועזעים עם הלקח מאיתנו בחטף המתנדב היקר אשר כל חייו עסק בגמילות חסד ובהצלת חיים הרב שמואל נחום סגל ז"ל. שמואל היה מעמודי התווך של סניף איחוד הצלה במודיעין עילית, האיר פנים לכל אדם והיה שם תמיד בשביל לסייע לכל מי שרק נזקק.

"בשם הנהלת איחוד הצלה, עובדי ומתנדבי הארגון וחברי סניף מודיעין עילית אנו שולחים את תנחומינו למשפחה היקרה".

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר