גופתו אותרה לאחר חיפושים

אסונות בין הזמנים: הבחור ישי קינן ז"ל בן ה-18 טבע באגם ברמת הגולן ונפטר

הבחור החשוב ישי קינן ז"ל, בן 18 בלבד מירושלים, תלמיד ישיבת "תפארת הלוי" באלעד, הוא הבחור שטבע למוות באגם 'מעלה השחר' שבמעלה גמלא ברמת הגולן | גופתו נמצאה לאחר שעות של חיפושים (דיין האמת)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
זירת החילוץ באגם (צילום: כבאות והצלה מחוז צפון / יחידת "להבה")

אסונות בין הזמנים: הבחור החשוב ישי קינן ז"ל, בן 18 בלבד, הוא הבחור שטבע היום (שלישי) למוות באגם 'מעלה השחר' שבמעלה גמלא ברמת הגולן.

ישי ז"ל, בנו של הרב דוד קינן שיבל"א, מרחוב הארבעה בשכונת פסגת זאב בירושלים, תלמיד שיעור א' בישיבת "תפארת הלוי" בעיר אלעד.

בשעות הצהריים הוא רחץ עם חבריו באגם מעלה השחר ברמת הגולן, שם טבע ונעדר. במשך מספר שעות נערכו אחריו חיפושים באגם, עד שאותר וחולץ ללא רוח חיים ומותו נקבע במקום.

אחד מחבריו לישיבה מספר ל'כיכר השבת' כי ישי היה מטובי בניה של הישיבה. "הוא עמל בתורה והיה עסוק בלימוד לאורך כל שעות היום. זה אבדן עצום הן למשפחה הנכבדה והן לישיבה ולחבריו. חבל על דאבדין".

הלוויתו תצא הלילה בשעה 1.30 מבית ההספד 'קהילת ירושלים' בהר המנוחות.

אוהד רינגר ואבי אלחיאני חובשי איחוד הצלה מסרו "מדובר בצעיר (כבן 18) שלדברי עוברי אורח טבע ונעדר. צוללני כיבוי שהשתתפו בחיפושים איתרו את גופתו ומשו אותה מהמים. למרבה הצער נקבע מותו בזירה".

סגן טפסר דורון אלמשלי מפקד יחידת להבה מספר על איתור וחילוץ הנעדר במאגר גמלא. (צילום: כבאות והצלה מחוז צפון / יחידת "להבה")

פראמדיק מד"א אלי בן סימון וחובש רפואת חירום במד"א אמיר בטחיש סיפרו: "כשהגענו לשטח סמוך לאגם חברנו למספר נערים שסיפרו לנו שצעיר שהיה יחד איתם במים טבע והם חוששים לחייו. צוללנים מהיחידה לחילוצים מיוחדים של כיבוי אש שהגיעו למקום נכנסו למים ולאחר חיפושים משו מהמים את הצעיר כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה.

"ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. אנחנו שבים וקוראים לציבור הרחב לרחוץ אך ורק בבריכות ובחופי רחצה מוכרזים ובשעות הפעילות של שירותי ההצלה".

בדוברות כבאות והצלה לישראל מסרו כי "צוותי כיבוי והצלה מתחנת גליל גולן, היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת גליל מרכזי בהובלת צוללנים מיחידת "להבה" איתרו לפני זמן קצר במאגר המים סמוך למעלה גמלא את הנעדר אודותיו התקבל דיווח כי נקלע למצוקה במים ואבד עימו הקשר.

"צוללני יחידת "להבה", לוחמי האש מתחנת גליל-גולן והיחידה לחילוצים מיוחדים של גליל-מרכזי איתרו לפני דקות אחדות את הנעדר במים על פי עדויות מטיילים במקום, ולפני מספר דקות חילצו אותו לגדה להמשך טיפול רפואי".

(צילום: כבאות והצלה מחוז צפון / יחידת "להבה")
(צילום: כבאות והצלה מחוז צפון / יחידת "להבה")

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר