"מחסור בזכרון"

קורה גם לכם? התקלה המוזרה ב'וואטסאפ' והפתרון עבורכם

לפי דיווחים שונים בארץ, משתמשים נתקלו בבעיית התחברות בגירסה האינטרנטית של וואטסאפ ה-"וואטסאפ ווב" | חברת 'מטא' המפעילה את הממשק טרם התייחחסה לתקלה | זה מה שתעשו כדי להתגבר על התקלה (דיגיטל)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
whatsapp web (shutterstock)

הרבה מאוד משתמשים מתלוננים ביממות האחרונות על תקלה בוואטסאפ ווב. לפי הדיווחים, בזמן ניסיון החיבור מתקבלת הודעת שגיאה: "מחסור בזכרון".

אצל משתמשים אחרים שניסו להתחבר לממשק, בשלב מסוים הדף פשוט קרס. נראה שמשהו לא טוב עובר על התוכנה ביומיים האחרונים.

למרות האמור, משתמשים אחרים טוענים שהתחברו לתוכנה כרגיל ולא חוו כל קושי. אחרים הצליחו להתחבר לאחר מספר נסיונות, ונשאלת השאלה: מה בעצם קרה לוואטסאפ?

ההודעה שקבלנו (צילום מסך Whatsapp)

חשוב לציין שבשביל אנשים מסוימים החיבור דרך המחשב הוא קריטי, משום שזאת הדרך ה(כמעט) יחידה לבצע סנכרון בין מדיה והודעות שמקבלים דרך הטלפון, למחשב.

לא באמת ברור מה קרה, אבל אכן נראה שקיימת בעיה רחבה יותר ומבדיקת 'כיכר השבת' נראה שהתקלה היא לא רק בארץ. משתמשים רבים באמריקה הלטינית העלו פוסטים שתמהים מה קרה לתוכנה של 'מטא'.

אז מה הפתרון? ובכן, מכיוון שנראה לכאורה כי מדובר בבאג אמיתי בתוכנה ולא במשהו חולף, טרם נמצאה דרך לטפל בבעיה, אולם קיימת עוד אפשרות פשוטה להתחבר לוואטסאפ דרך המחשב והיא תוכנה ייעודית למחשב שקיימת כבר מזמן.

בגוגל צריך לחפש "וואטסאפ למחשב", ולהכנס ללשונית "הורדת Whatsapp". החיסרון בדרך הזאת היא כמובן השטח שזה גוזל בדיסק של המחשב, אבל לא רק. אם האפליקציה במחשב נשארה כבויה, כאשר פותחים אותה שוב היא לא תעבוד עד ש"יסתנכרנו" כל ההודעות שנשלחו והתקבלו. בדרך כלל בוואטסאפ ווב הבעיה הזאת לא קיימת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר