החרדית ה'עריקה' תכלא ל-24 יום

חרדית תושבת קרית-מלאכי, שנעצרה בשל "עריקות" מהצבא, נשפטה ל-24 ימים. האישה נישאה לפני לפני חודש ימים בלבד. המשפחה שוקלת להגיש ערעור לבית המשפט. בראשית השבוע חברי-הכנסת מיכאל בן-ארי ואורי מקלב שיגרו לשר הביטחון אהוד ברק, בדרישה שיתערב מיידית בפרשה

יוני גבאי | כיכר השבת |
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)

חרדית תושבת קרית-מלאכי, שנעצרה בשל "עריקות" מהצבא, נשפטה ל-24 ימים. האישה נישאה לפני לפני חודש ימים בלבד - כך מדווח אתר חב"ד COL.

המשפחה שוקלת להגיש ערעור מיידי לבית-המשפט, בתקווה להקל על העונש החמור.

כזכור, בראשית השבוע חברי-הכנסת מיכאל בן-ארי ואורי מקלב שיגרו לשר הביטחון אהוד ברק, בדרישה שיתערב מיידית בפרשה."ד' היא בת למשפחה חרדית שהיתה מועמדת לגיוס שלא הצהירה על היותה דתית, על אף שהיא חונכה בחינוך חרדי ומנהלת אורח חיים כזה", כתבוהשניים, "ד' נהגה שלא כחוק כשלא הסדירה את עניין גיוסה / אי גיוסה כשהיתה צריכה להתייצב לשרות.

"אולם, עתה לאחר שנישאה בקשה להסדיר את ענייניה מול המשטרה הצבאית, ומשבאה עם בעלה להסדיר את העניין, נלקחה מיידית לבית המעצר".

עוד כתבו חברי-הכנסת: "למיטב הבנתנו, וביחד עם הביקורת שיש לנו על ד', מדובר במעשה שלא יעשה. קשה להשתכנע, מה היתה דחיפות המעצר כשהיא עצמה הגיעה להסדיר את עניינה. האם לא היה די בזימון למשפט?

"מעצרה של אישה חרדית נשואה, נתפשת בעיני הציבור כפגיעה חמורה בצניעותה. אנו פונים אליך ומבקשים את התערבותך המיידית לשחרורה של ד'. ואין ספק שמכאן והלאה תתיצב כפי שנדרש למשפט שייערך לה. שם תוכל להציג את טיעוניה ואם יהיה צורך בהענשה, יש למצוא את הדרך שלא ייפגעו גדרי הצניעות".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר