גפני: הצלחת אבוטבול - סטירת לחי לקואליציה

פעילי 'דגל התורה' בבית שמש התכנסו לכנס פתיחת המטות בהשתתפות ח"כי המפלגה. ח"כ משה גפני אמר: "הצלחה של אבוטבול היא סטירת לחי לכל הקואליציה שקיימת היום" (ארץ)

יוסי נכטיגל | כיכר השבת |
(צילומים: דגל התורה)

עשרות פעילי 'דגל התורה' בבית שמש התכנסו אמש (שני) לכנס פתיחת המטות בהשתתפות חברי הכנסת של המפלגה - משה גפני, אורי מקלב ויעקב אשר.

בכינוס השתתפו גם מנחם שפירא - מנהל המחלקה המוניציפאלית של 'דגל התורה' ויצחק רייך - ראש מועצת רכסים, לצד חברי מועצת עיריית בית שמש מטעם סיעת 'חן - דגל התורה' – שמואל גרינברג, משה מונטג וישראל סילברסטין.

ח"כ משה גפני אמר כי מערכת הבחירות הזו היא משמעותית בהרבה ממערכת מקומית של בית שמש. "אנחנו הולכים לשתי מערכות בחירות האחת רשימת חן והשניה הבחירות לראשות העיר", הזכיר גפני.

"בית שמש הפכה להיות סמל ולא סתם חברי כנסת מהבית היהודי ומהליכוד מגיעים לכאן כדי לתמוך במועמד שכנגד", אמר גפני. "הצלחה של אבוטבול היא סטירת לחי לכל הקואליציה שקיימת היום בממשלה וקידוש השם עצום".

דפני הוסיף ואמר כי "בית שמש היא עיר שיש בה הרבה חוגים וצריך להגיע לכולם. יש לעבור בית בית אצל כל הציבורים, כדי למצות את כל הקולות. הצלחתכם היא הצלחה של כולנו".

ח"כ אורי מקלב אמר כי "במסגרת כל האבסורדים העוברים על הציבור החרדי הגיעו לעיר בית שמש בחירות חוזרות. אנחנו סומכים מאוד על הנציגים שלנו בעיר, נציגים ראויים שדואגים לשגשוג של העי,ר שהייתה עד לא מכבר שם נרדף למקום נחשל רק הציבור החרדי פיתח את העיר הזאת כולם מרגישים את גודל האחריות".

"מערכת הבחירות הזאת היא לא מקומית אלא כללית של כל הציבור החרדי. אי אפשר לקחת סיכונים וצריך להילחם על כל קול. שם המשחק הוא השקעה איך מביאים את הציבור אל הקלפי. אנחנו מובילים את לקיחת האחריות בכל מקום וכך גם בעז"ה בבית שמש", אמר מקלב.

ח"כ יעקב אשר אמר כי "המלחמה שלנו אינה עם הבג"ץ אלא אנו נמצאים במלחמה מול ההסתה הנוראית נגד הציבור החרדי. זוהי מלחמתה של היהדות החרדית כולה. המבחן של בית שמש הוא חשוב. אנחנו נוכל להראות את כוחה של דגל התורה כמפלגה הגדולה והמבוססת בעיר".

"זכה ראש העיר הרב משה אבוטבול שסלתה ושמנה של בני התורה תומכים בו ומסייעים בידו. אנחנו צריכים להביא קולות לראש העיר גם מהציבור החילוני שמואס בהתנהלות של אלי כהן נגד ראש העיר. נגד מסע הדה לגיטימציה שנעשה לראש העיר. שנזכה לקדש שם שמים ולהראות לבג"ץ שאנו ננצח אותם בדמוקרטיה שלהם", הוסיף אשר.

יצחק רייך ראש מועצת רכסים אמר כי יש לדאוג שבכל רחבי הארץ יהיו אנשים שידאגו שכל מי שקשור בבית שמש יגיע לעיר.

מנחם שפירא מנהל המחלקה המוניציפאלית בדגל התורה אמר כי "אנחנו בלית ברירה נאלצים לצאת שוב למערכה. אי-אפשר לדמיין את חילול השם אם לא נזכה שוב כאשר שונאינו יטענו שניצחון הקודם הושג בזיוף לטענתם. מהצד השני כשנזכה אי"ה זו תשובה ניצחת לבג"ץ שממשיכים לשמר את העיר בית שמש בידיים חרדית שזה נושא קריטי עבור כלל הציבור החרדי בארץ, בפתרון מצוקת הדיור, ועוד נושאים מהותיים. כל היהדות החרדית עומדת מאחורי העיר בית שמש".

חבר מועצת העיר שמואל גרינברג אמר כי "החשיבות הגדולה היא יום הבחירות. אנחנו שואפים להגדיל את מספר הקולות אם נביא עוד כמה מאות קולות בודדות למפלגת חן הרי שנוכל לעלות לארבעה מנדטים ונהפוך לסיעה הגדולה בעירייה. כמובן שכל זה לא שווה עם משה אבוטבול לא זוכה בראשות העיר שאז כל ההישג מתמוסס".

חבר מועצת העיר משה מונטג אמר כי "לחזור למערכת בחירות לאחר שסיימנו מערכת בחירות מוצלחת זה לא הדבר הכי מלבב. אולם הדבר נכפה עלינו כידוע. אני חושב שלא מיצינו את כל הכוח שלנו וניתן להגדיל את כמות הקולות שנקבל. יש היום ברחוב אוירה של סכנה, חוק הגיוס והגזירות זה מדרבן את כולם לצאת ולהצביע ולהשפיע. ישנו גם מאבק אדיר על ראשות העיר ושם כל קול קובע כי המצב כיום הוא שוויון מוחלט. המטה שלנו מתגייס גם למען הקרב הזה. המערכה הזאת היא המערכת הגורלית ביותר שהייתה לעיר הזאת".

חבר מועצת העיר ישראל סילברסטין ציין כי "אנחנו נמצאים תחת זרקור כלל עולמי. עיני כל העולם נשואות אל העיר. אם נעלה נוכיח שכל החשדות שטפלו עלינו היו עורבא פרח. על פי מידע שהגיע לידי אלי כהן מתכוון אם ח"ו הוא יבחר לפעול במישור משפטי נגד הציבור החרדי. אני כבר מכיר מספר יועצים משפטיים שכבר גילו את טלפיהם כנגד הציבור החרדי".

לפני תום הכינוס הגיע ראש העיר משה אבוטבול שהודה בחום לחברי הכנסת המלווים את המערכה, כן הודה לפעילים המסורים של דגל התורה, בדבריו ציין כי החום והחיזוק אותו הוא מקבל מהח"כים, מהנציגים ומהפעילים זה מה שנותן לו את הכוח להמשיך.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר