ישראל במלחמהישראל במלחמה
"הם יורים על נשים וטף"

הרב הראשי: "לנו יש כיפת ברזל של בורא עולם"

הרב הראשי הגר"ד לאו, הגיע אמש לביקור חיזוק במושב עוצם שבדרום הארץ, ונשא דברי חיזוק לרגל המצב הביטחוני: "הם יורים על נשים וטף ולנו יש כיפת ברזל של בורא עולם" (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
(צילום: שוקי לרר)

הרב הראשי לישראל ונשיא בית הדין הגדול, הגאון רבי דוד לאו, הגיע אמש (רביעי) לביקור חיזוק מיוחד במושב עוצם שבדרום הארץ, ונשא דברי חיזוק לרגל המצב הביטחוני וככלות השבעה לפטירת אמו של הרב עובדיה דהן, יו"ר המועצה הדתית באשדוד.

תושבי המושב השתתפו בעצרת החיזוק למרות הדי הפיצוצים וקולות היירוטים שנשמעו כל העת מהסביבה הקרובה. הנוכחים הונחו על ידי המארגנים על מיקום המרחב המוגן הקרוב במידה ותישמע אזעקה במהלך האירוע.

בסיום דבריו של הרב הראשי התייחס למצב הביטחוני בימים האחרונים:"זכינו ואנחנו יושבים בארץ שמעידה עליה התורה "ארץ אשר עיני השם אלוקיך בה מראשית השנה ועד אחרית שנה", עיני השם אלוקינו בה, ואנחנו רואים ושומעים קולות נפץ מעט דרומית לכאן ומזרחית לכאן, עומדים אנשים ויורים בלי חשש על אנשים נשים וטף, אבל הם יורים על מי שמוגנים על ידי כיפת ברזל של בורא עולם".

"אנחנו נחזק עצמנו בכיבוד אב ואם", הוסיף הגר"ד לאו: "כדי להראות לבורא עולם שאנחנו ראויים לשמירתך ולברכתך, נחזק עצמנו בשמירת שבת קודש שהשבת שומרת ומגינה על עם ישראל לדורות, נחזק עצמנו בחיבור למסורת של דורות אבות ואמהות, וזו כיפת ברזל חזקה מאוד שדרכה הקדוש ברוך הוא ישלח ברכה והצלחה לכל חיילי צבא ההגנה לישראל ואנשי כוחות הבטחון, יסייע להם לשמור על ההגנה של עם ישראל בארצו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר