קורונה בהיריון

מנהלת 'שניידר': לא לשמור ריחוק מהילדים

ד"ר אפרת ברון-הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, התייחס באולפן 'כיכר השבת' לתחלואת הקורונה בקרב נשים בהיריון והדגישה: אסור לשמור על ריחוק מהילדים. צפו (בארץ)

ישי כהן | כיכר השבת |
(ניהול אולפן: הלל רוזנברג )

ד"ר אפרת ברון-הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, התייחס באולפן 'כיכר השבת' לתחלואת הקורונה בקרב נשים בהיריון והדגישה: אסור לשמור על ריחוק מהילדים. הריאיון המלא, הערב בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

במהלך דבריה התייחס ד"ר ברון הרלב לעובדה שרוב הנשים ההרות שאושפזו, הן מהמגזר החרדי: "מכוון שהסטטיקה היא כזאת שבקרב האוכלוסייה החרדית יש בעקרון יותר חולים, אז בהתאם לזה גם הסטטיקה לגבי הנשים ההרות, גם פה שמנו לב, אצלנו ב'שניידר' מאושפזים שניים מהפגים שיילדו אותם בגלל שהאמהות שלהם מאוד מאוד חולות. על אף זאת, עבר שבוע וחצי, לשמחתנו אנחנו לא רואים עוד הרבה נשים בהיריון שמצטרפות".

"נשים בהיריון תמיד צריכות לדאוג יותר", הדגישה מנהלת בית החולים 'שניידר': "הן קבוצת סיכון לא בהקשר של קורונה. כל אשה בהיריון צריכה לשמור יותר על עצמה. הן צריכות על אחת כמה וכמה על הריחוק החברתי, לרוב הנשים בהיריון יש עוד ילדים שהן צריכות לדאוג להם, אלא החיים שלנו, עדיין להישמר".

הרופאה הבכירה המליצה לנשים בהיריון: "קודם כל שתתחסן, אנחנו ממליצים שיתחסנו, בוודאי בשליש השלישי של ההיריון, כשהן נמצאות לקראת הלידה. אסור לשמור על ריחוק מהילד, אלא אם הוא מתגלה חיובי לקורונה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר