אולטימטום לנתניהו

אליטוב חושף: זו הממשלה שהחרדים דוחפים אליה

עורך עיתון 'משפחה', יוסי אליטוב, התארח באולפן 'כיכר השבת' וחשף את הרכב הממשלה שהחרדים דוחפים להקמתה • יריב לוין - ראש הממשלה, נתניהו - רה"מ חליפי ושר חוץ (TV)

ישי כהן | כיכר השבת |

עורך עיתון 'משפחה', יוסי אליטוב, התארח באולפן 'כיכר השבת' וחשף את הרכב הממשלה שהחרדים דוחפים להקמתה. במרכז המתווה: יריב לוין - ראש הממשלה, נתניהו - רה"מ חליפי ושר חוץ. הריאיון המלא, מחר בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

לדבריו: "יש לנתניהו בעצם 12 ימים להציג ממשלה אחת ויחידה, ואנחנו קוראים לה ממשלת פוטין מדבדב. שזה אומר, נתניהו מפנה את מקומו בראשות הממשלה נותן ליריב לוין, ליולי אדלשטיין, או למישהו אחר מוסכם שיהיה ראש ממשלה, והוא נבחר לשמש כראש ממשלה חילופי על אותה פלטפורמה שהוא וגנץ השתמשו.

"אגב, האופציה הזאת עלתה לפני כמה שבועות, גם אתה צייצת עליה, והיא עולה כבר מערב פסח בבנק של הצעות אבל הגענו למצב שזאת ההצעה היחידה, אם תרצה נקרא לזה התחנה האחרונה. וגדעון סער ובנט אגב, ביומיים האחרונים החליטו ביניהם שהממשלה היחידה שהם מאפשרים לנתניהו להישאר זה שהם נותנים לו את רחבת הריקודים עד סוף 14 יום שנותרו עכשיו, זו ממשלה שביבי שר חוץ וראש ממשלה חלופי, ומפנה את בלפור.

"יריב לוין ראש ממשלה מלא, גדעון סער שר אוצר, נפתלי בנט שר ביטחון, גברת שקד שרת חוץ... סליחה גברת שקד הולכת לקבל תיק חינוך עם עוד תיק. דרעי בפנים, גפני בכספים, וליצמן בכספים כמובן".

אליטוב הוסיף: "זה שאדון גדעון הופך להיות שר אוצר והוא יקבל את כל תכנית ההיחלצות מהמשבר הכלכלי של ישראל... אגב באופציה כזאת ביבי נשאר בעל הבית כמעט על מלא. אנחנו מדברים פה על נגיעות של דעת קהל".

"אני משתף אותך על שיחה מהבוקר עם דמות חרדית מאוד חשובה", הוסיף עורך 'משפחה': "שהם אומרים שהם נותנים לביבי עוד 48 שעות. אומרים לא ביום ראשון בבוקר הוא יראה כולנו שמה, לא נאיים עליו, אין לנו מה לחפש אצל לפיד ובנט. אבל נגיד לו אנחנו טובעים במים ועיוורון פוליטי השתלט עליך. זאת האופציה האחרונה שנשארה לך.. אגב ימין מלא מלא אמיתי. לא עם סיפורי ביבי של פעם עם ניסנקורן...".

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות