כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
האיומים על משפחת קנייבסקי

הבת, הרבנית קולדצקי מתארת: 'איימו עלי וצעקו לי רוצחת'

הרבנית קולדצקי, מתארת בקולה את מסכת האיומים שהיא עוברת; "ב"ה כל הכלות שלי התחסנו והכל היה בסדר. אבא, עבר על כל הקלסרים ושמע את הטענות והכריע, שחייבים ללכת ולהתחסן" (חרדים)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
הרבנית קולדצקי (צילום: עזרא טרבלסי)

בלעדי ב'כיכר השבת': תופעת הטרדות הרבנים בידי מתנגדי החיסונים מתרחבת, ומגיעה לאיומים והטרדות פיזיות.

כזכור, בשבוע שעבר נחשף כי בני משפחתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, עומדים בעין הסערה והושמעו כלפיהם איומים קשים, לצד מסרים מאיימים. אלא שבכך לא די.

ל'כיכר השבת' נודע, כי במהלך השבוע החולף, קבוצה של מתנגדות חיסונים הגיעו לקבלת הקהל שערכה הרבנית לאה קולדצקי, בתו של מרן הגר"ח קנייבסקי, ודרשו ממנה במפגיע לעזוב את המקום ולעלות עמם לבית הגר"ח שם הייתה אמורה להסביר לו על סכנת החיסונים ולחלץ ממנו מסר נגד החיסונים.

מתנגדות החיסונים אף קראו לעבר הרבנית קולדצקי קריאות גנאי וכינו אותה: 'רוצחת' ועוד שלל כינויים מזוויעים.

בשיחה עם מקורבת אליה, סיפרה הרבנית את מה שהתרחש באותו ערב: "נכנסו אליי כמה נשים, אחת מהן הביאה לי מאה אלף קלסרים וסיפרה שהיא מטפלת בילדים חולי קורונה, ומצילה אותם בלי חיסונים".

"היא שאלה איך אנחנו ממליצים על חיסונים, כשלטענתן החיסון הורג אנשים. היא אמרה לי שאני רוצחת והתעקשה שבאמצע קבלת קהל אעזוב את הכל ואעלה לרב. הם רצו שאעלה למעלה, אספר לו את כל הסיפורים ואראה לו את הקלסרים ושאוציא ממנו אמירה נגד החיסונים".

לדברי הרבנית: "האישה הזו איימה שהיא לא תזוז עד שאני אלך לרב. אמרתי לה שאזמין משטרה, אבל היא אמרה שגם אם יזמינו משטרה, היא לא תזוז. אני כמובן אמרתי לה שאני לא עולה לרב, והרב לא מרגיש טוב כעת ולכן הוא לא נכנס כרגע לנושא הזה".

"אמרתי לה", הוסיפה הרבנית: "שהרב קרא לי בעצמו וביקש ממני פעם אחת, פעם שנייה ופעם שלישית ללכן ולהתחסן. בהתחלה אמרתי לרב שאני בסיכון, אבל הרב אמר לי: 'לא יקרה לך כלום' - וזה מה שאני עשיתי ואכן הלכתי בבגדי שבת להתחסן".

הרבנית הוסיפה והעידה כי כל בני משפחתו של הרב התחסנו נגד הנגיף: "הרב אמר לכולם להתחסן, כל הבנים, כל הנכדים, כל הנינים, כולם. רק לא מזמן היו אצלו רופאים בכירים, יחד עם הרופאים שלו שהסבירו לו על החיסונים והוא שוב אמר בדעה צלולה כי על כולם להתחסן".

"ברוך השם שהעולם ניצל מהשקרים האלו. אמרו שרוצים לדלל את הילודה, אבל ברוך השם כולם פרו ורבו, כמעט שישה בכרס אחד. כל הכלות שלי כולן התחסנו לפני הריון, אחרי הריון, או באמצע והכל בסדר".

בסופו של דבר סיפרה הרבנית קולדצקי כי אביה מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי התוודע לתקרית, ואף ביקש לשמוע את דברי המתנגדים: "הם ישבו שם זמן רב, עד השעה 02:00 לפנות בוקר. הרב שמע את הכל, ראה את הקלסרים ולאחר מכן שוחח עם הרופאים ובירר את הטענות, ושוב לאחר מכן אמר שהכל בסדר וכל הטענות שטויות ולכן צריך להמשיך ולהתחסן".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר