אהרל'ה יקטר רושף אש: אתרא קדישא - טרוריסטים

איש הועדה למניעת חילול קברים עונה לאנשי אתרא קדישא: הם עושים טרור לכולם, הם עושים חילול השם, מיידים אבנים בשבת. עשו את כל העבירות שבתורה. השבוע, בעקבות הראיון ששודר תקף גורם בהעדה החרדית את יקטר: "מי התיר לו להתראיין לתקשורת חילונית כשהוא יודע שזה ישודר בשבת? אם הוא לא חושש מחילול שבת, איך אפשר לסמוך עליו בנושא קדושת המת?"

יקטר על רקע הפגנה נגד חילול קברים (צילום: כיכר השבת)

אהרל'ה יקטר, איש הועד למניעת חילול קברים ויריבם המר של אנשי אתרא קדישא, הואשם השבוע בחילול שבת לאחר שהתראיין לתחקיר ששודר בערוץ 2, בליל שבת.

כעת, הוא משיב מלחמה שערה. בראיון לתוכנית טוקר FM ברדיו גלי ישראל עם מנחם טוקר, תוקף יקטר: "אתרא קדישא חופרים קברים. הם עושים הפגנה ביפו, מביאים את גדולי ישראל ובאותו זמן - 500 מטרים משם חופרים יותר קברים. הם עושים טרור לכולם, הם עושים חילול השם, זורקים אבנים בשבת ויש שם כלי תקשורת שמצלמים אותם.

"הם חופרים קברים, עושים את כל העברות שבתורה. אני לא מדבר על כספים שהם חייבים לאנשים ולא משלמים".

כסף לבן או שחור?

"שמעתי ממישהו שמדובר על המון כסף שחור, שמשלמים להם תמורת חפירת קברים במקום מסוים".

כזכור, השבוע, בעקבות הראיון ששודר תקף גורם בהעדה החרדית את יקטר: "מי התיר לו להתראיין לתקשורת חילונית כשהוא יודע שזה ישודר בשבת? אם הוא לא חושש מחילול שבת, איך אפשר לסמוך עליו בנושא קדושת המת?".

הגורם הוסיף: "יקטר מנהל את המלחמה הזאת משתי סיבות: שליטה וכוח. באתרא קדישא התנזרו מראיונות לתקשורת, גם היו"ר הרב שמידל לא התראיין מעולם לתקשורת. איך יקטר, לאחר שהצטלם לכתבה ששודרה בשבת, יכול לקרוא לעצמו חרדי?".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר