כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
צפו בוידיאו מרגש

הצעיר החרדי המיוחד שהיה 'עוזר ראש העיר ליום אחד', הלך לעולמו

אביחי בן ברוך, תושב העיר צפת שזכה להגשים חלום ולהיות 'עוזר ראש עיריית צפת' ליום אחד, הלך היום לעולמו, לאחר דום לב | ראש העיר ספד לו: "אביחי היה בעל רצון תמידי להיות טוב ולהידבק בטוב" (חרדים)

איצלה כץ | כיכר השבת |
עוזר ליום אחד. בלשכת ראש העיר (עיריית צפת)

מיוחד במינו: צפת התעטפה באבל עם היוודע הבשורה המרה על לכתו של אביחי בן ברוך, תושב העיר בן 31, שהלך היום (ראשון) לעולמו, לאחר דום לב.

אביחי, נולד כילד מיוחד למשפחה חרדית תושבי העיר צפת, כשבמשך חייו היה לו חלום: להיות עוזרו של ראש העיר. לפני מספר שנים, זכה אביחי להגשים את חלומו. ראש עיריית צפת שוקי אוחנה מינה אותו לעוזרו האישי למשך יום שלם.

אביחי נכנס ללשכתו של אוחנה ולמד ממנו על תכניותיו העתידיות של ראש העיר. לאביחי אף היה מסר אותו שאף להעביר לראש הממשלה בנימין נתניהו: למנות שר שיהיה ממונה על אנשים בעלי צרכים מיוחדים.

אביחי שאף להשיג שוויון ככל הניתן לאזרחים בעלי צרכים מיוחדים, בין אם זה בתעסוקה ובין אם זה בזכויות הומניטריות. "חשוב שנזכור שכולנו 'גם וגם', בכל אחד מאיתנו יש מגוון של תכונות, עוצמות וחוזקות״ אמר ראש עיריית צפת שוקי אוחנה.

אוחנה אף ספד לעוזרו ליום אחד: ״איפה ישנם עוד ילדים כמו אביחי היקר!! הלב שלי נשבר לשנים. ליווינו היום למנוחה אחרונה את חברנו אביחי זכרו לברכה בכאב ועצב עצום. אביחי שהיה בעל רצון תמידי להיות טוב ולהידבק בטוב . צעירים אינם כותבים צוואות, אולם לאביחי הייתה אמרה קבועה: ׳ ואהבת לרעך כמוך׳. כמה נכון בפרט בימים אלו״.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר