עבריין בפיקוח - המשיך לתקוף

כתב אישום מזעזע: בן 40 ביצע מעשים חמורים בקטינים

ישראל אייזנבאך, תושב ירושלים כבן 40, עבריין בפיקוח - מואשם כי ביצע מעשים חמורים בקטינים והפר צו פיקוח האוסר עליו ליצור קשר עם קטינים | הפרקליטות מבקשת להורות על מעצרו עד לתום ההליכים (חדשות)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
החשוד בעת מעצרו (צילום: דוברות המשטרה)

פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד ישראל אייזנבאך, תושב העיר כבן 40, שביצע מעשים חמורים בקטינים והפר צו פיקוח האוסר עליו ליצור קשר עם קטינים.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ישי זיגמן, הנאשם, עבריין בפיקוח ונאסר עליו, בין היתר, ליצור קשר בכל אמצעי, להתחבר או לשהות במחיצת קטינים.

במהלך החודש האחרון נהג הנאשם ברכבו, בירושלים, בבית שמש ובמודיעין עילית, כשהוא לא מחזיק ברישיון נהיגה, וניסה בדרכים שונות ובתירוצי שווא לגרום לחמישה קטינים כבני 10-7 להתקרב אליו. בשני מקרים אף ביצע מעשים חמורים בשניים מהקטינים.

באחד המקרים, עצר הנאשם את רכבו בסמוך לאחד הקטינים וביקש ממנו לעלות לרכבו תוך שהוא מנסה לפתות אותו בתירוצים שונים כמו למשל "בוא מישהו מחלק סוכריות". הקטין סירב ובתגובה לכך הנאשם יצא מרכבו, אחז את הקטין וביצע בו מעשה חמור. לאחר מכן המשיך הנאשם לצעוד עם הקטין לכיוון ביתו, אז הבחין באביו של הקטין ונמלט מהמקום.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של הפרת צו פיקוח, מעשה חמור בקטין שטרם מלאו לו 16 בלא הסכמתו ונהיגה ללא רישיון נהיגה בתוקף.

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

מהפרקליטות נמסר כי היא מבקשת לחזק את הקטינים ומשפחותיהם שחשפו את המעשים שביצע בהם הנאשם והובילו למעצרו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר