עבירות חמורות בי-ם

בן 37 נעצר בחשד לתקיפת קטין מתחת לגיל 16; מעצרו הוארך

המשטרה עצרה תושב ירושלים, חרדי בן 37, בחשד לביצוע עבירות חמורות בקטין מתחת לגיל 16 | בית המשפט האריך היום את מעצרו בארבעה ימים (חדשות)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
(צילום: Nati Shohat/Flash90)

המשטרה עצרה אמש (ראשון) תושב ירושלים, חרדי בן 37, בחשד לביצוע עבירות חמורות בקטין. בית המשפט האריך היום את מעצרו בארבעה ימים.

בהודעת המשטרה על מעצרו נאמר כי חוקרי תחנת לב הבירה של מחוז ירושלים פתחו לאחרונה בחקירה בעקבות תלונה שהוגשה במשטרה מקטין שגילו מתחת ל-16 שנים ועניינה עבירות חמורות שבוצעו כלפיו על ידי החשוד.

אמש, החשוד נעצר ונחקר במשטרה. היום, הוא הובא לבית המשפט השלום בירושלים, לדיון בהארכת מעצרו.

נציג המשטרה אמר בדיון כי מדובר בבקשה ל-8 ימי מעצר. הוא ציין כי "בתיק החקירה יש חשד סביר כנגד המשיב בעבירות המנויות בבקשה", בהן מעשה חמור בקטין מתחת לגיל 16. הוא הוסיף ואמר כי "המשיב נחקר ומסר את גרסתו וארחיב על גרסתו דברים מסוימים ואומר שהוא פגע בעוד אחרים. בכוונתנו לבצע עוד 12 פעולות חקירה עובר לגרסת המשיב".

פרקליטו של החשוד, עו"ד אריאל הרמן מהסנגוריה ציבורית, אמר בדיון: "אבקש לצמצם את ימי המעצר באופן משמעותי, עד יום חמישי סביר שהמשטרה תבצע את הפעולות ונגיע לנקודת ביקורת. מדבריו של אביו שנמצא פה וגם מהתרשמותי מהמשיב, יכול להיות שאפשר להתרשם מתוכן הדברים שבהודעה". הוא ביקש המשיב ייבדק על ידי פסיכיאטר כדי לבדוק את כשירותו ומצבו.

בהחלטתו, קבע השופט ציון סהראי כי מעצרו יוארך בארבעה ימים. "בשל טענות שעלו בנוגע למצבו הנפשי, יישלח המשיב לבדיקה פסיכיאטרית אצל הפסיכיאטר המחוזי. המשיב יילקח לבדיקה עד מחר", הורה השופט.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר