כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
מטעני חבלה ויריות באין מפריע

הפשע משתולל בבני ברק: יריות באמצע הלילה לעבר בניין מגורים

המשטרה הוזעקה בשעה 04:00 לפנות בוקר לרחוב הרב מצליח בבני ברק, בשל דיווח על שמיעת ירי. השוטרים פתחו בסריקות ואיתרו מספר תרמילים ופגיעות בקיר הבניין (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
זירת פשע | אילוסטרציה (צילום: אריק מרמור - פלאש90)

הפשע ממשיך להשתולל בעיר החרדית: יריות נשמעו לפנות בוקר (רביעי) בבני ברק ובחסדי שמים לא היו נפגעים.

המשטרה הוזעקה בשעה 04:00 לפנות בוקר לרחוב הרב מצליח בעיר, בשל דיווח על שמיעת ירי. השוטרים פתחו בסריקות ואיתרו מספר תרמילים ופגיעות בקיר הבניין.

בחסדי שמים, לא היו נפגעים ובמשטרה עדכנו כי "הרקע פלילי". נפתחה חקירה לבירור הנסיבות.

רק בשבוע שעבר, תושבי בני ברק התעוררו לקול פיצוץ אדיר שנשמע בשכונת אור החיים בעיר. המשטרה איתרה בזירה מטען חבלה שככל הנראה הוצמד לרכב והתפוצץ.

ההערכה ראשונית במשטרה מדברת ככל הנראה על ניסיון חיסול במסגרת סכסוך בין עבריינים המתגוררים בעיר, וזאת כהמשך לדקירות של בעל חנות ברחוב סורוצקין בעיר.

כזכור, מספר ימים קודם לכן, הוזעקו כוחות המשטרה לחנות ברחוב סורוצקין בשל דיווח על דקירות של בעל החנות, שנפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים.

לפני כחודש, הוזעקו כוחות משטרה גדולים לרחוב בר כוכבא בעיר בשל דיווח על מטען חבלה שהתפוצץ. לאחר חקירה ראשונית, נמסר כי מדובר באירוע על רקע פלילי. בחסדי שמים, לא היו נפגעים.

במהלך החודשים האחרונים, הונחו מספר מטעני חבלה ברחבי העיר בני ברק, חלקם אף התפוצצו בסמוף לבתיהם של בכירים בעירייה - ואך בחסדי שמים לא היו נפגעים.

בכל האירועים, הרקע הוא פלילי של מלחמות עבריינים, אך עד כה המשטרה לא הצליחה להביא למיגור התופעה שמעוררת בהלה אצל התושבים.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר