בגאולה ובשמואל הנביא

מחריד: שני תושבי ירושלים ביצעו מעשים קשים מול נשים וילדים בירושלים | יוגשו כתבי אישום

שני תושבי ירושלים נעצרו בשבוע האחרון, לאחר שביצעו מעשים נוראיים, כאשר באחד המקרים, הייתה מעורבת ילדה כבת 3 | בקרוב המשטרה צפויה להגיש נגד השניים כתבי אישום | כל הפרטים (חדשות חרדים)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
מעצר בירושלים | אילוסטרציה (הדס פרוש, פלאש 90)

בימים הקרובים יוגשו כתבי אישום שונים\ כנגד שני תושבי ירושלים החשודים בביצוע מעשים מגונים כלפי עוברי אורח, ביניהן קורבן למעשיו שגילה 3 שנים בלבד.

חוקרי תחנת לב הבירה במחוז ירושלים, פתחו בחקירה כנגד שני חשודים בעבירות של מעשים מגונים, במקרים שונים, כלפי קורבנות במרחב הציבורי. החשודים נעצרו על ידי המשטרה בעקבות מעשיהם ומעצרם הוארך בבית המשפט לטובת מיצוי פעולות החקירה בעניינם.

באחד המקרים, הוגשה תלונה בתחנת לב הבירה בסוף השבוע האחרון, כלפי חשוד שנטען לגביו כי ביצע מעשים מגונים מול ילדה כבת 3 שנים, בזמן ששהתה עם משפחתה במתחם בתי עסק לממכר מזון מהיר בשכונת גאולה בירושלים, ולאחר שהבחינה אמה של הקטינה במתרחש, החלה צועקת לעבר החשוד שמיד נמלט ודיווחה על כך במשטרה - עד שנתפס.

במסגרת חקירה מהירה, בוצעו מגוון פעולות לזיהוי החשוד, והתברר כי מדובר בעובד ניקיון במקום, תושב ירושלים בשנות ה-60 לחייו, והוא אותר ונעצר עוד באותו היום לחקירה.

בחקירתו, ומחומרים שנאספו, עלה כי החשוד ישב סמוך לשולחן בו ישבה הקטינה. בשלב מסוים, לאחר שרכש החשוד את אמונה של הקורבן והיא עמדה קרוב למקום מושבו, עשה מעשים קשים ואף ניסה לשדל את הקטינה.

במקרה נוסף, שהתרחש בצאת השבת האחרונה, התקבל דיווח במשטרה על חשוד שביצע מעשה מכוער כלפי אישה ברחוב שמואל הנביא בירושלים, עת הלכה יחד עם אימה. בעקבות מעשיו, עובר אורח נחלץ לעזרתה ועיכב במקום את החשוד עד הגעתם של שוטרי תחנת לב הבירה שהוזעקו למקום וביצעו את מעצרו של החשוד.

החשוד, תושב העיר בשנות ה-40 לחייו, הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה מתוכה עלה חשד כי מעורב במקרים נוספים בהם ניצל את הליכתן של נשים בסמוך אליו תוך שבשלב מסוים היה מבצע כלפיהן מעשים נוראיים.

לבקשת החוקרים, הוארך בבית המשפט מעצרם של שני החשודים לטובת מיצוי פעולות חקירתם, במהלכן התגבשה תשתית ראייתית בהתאם למיוחס לכל אחד מהחשודים.

לאחר שהושלמה מלאכת החקירה בימים האחרונים, הוגשו אמש לבית המשפט במסגרת דיון בעניינם הצהרות תובע מטעם הפרקליטות על הכוונה להגיש נגדם כתבי אישום כבר במהלך הימים הקרובים, תוך שמעצרם הוארך בשלושה ימים נוספים, עד לתאריך 18.8.23.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר