פרסום ראשון

שערוריה: מאות בנות לא יתחילו את השנה בבית שמש - "עליזה יודעת להצטלם ולברוח"

עיריית בית שמש לא מאפשרת למאות בנות משכונת רמת בית שמש ד' להתחיל את שנת הלימודים במבנה החדש בשל "ליקויי בטיחות" | ראש העיר מזלזלת: "שישכרו דירות" | העירייה: "העניין בבדיקה" (חרדים)

איצלה כץ | כיכר השבת |
"מזלזלת בתושבים". עליזה בלוך (צילום: פלאש 90)

פרסום ראשון: מאות תלמידות בית הספר בית יעקב בשכונת הענק בבית שמש - רמה ד', לא יתחילו את שנת הלימודים, זאת בשל העובדה כי בניית מבנה בית הספר לא הושלמה בזמן וקיימים בו ליקויי בטיחות.

להורי התלמידות לא נמסר מהו תאריך היעד לכניסה למבנה החדש ולבינתיים צפויות מאות תלמידות לשבת בבית בתחילת שנת הלימודים.

גם ברשת הגנים "גני החושן" בשכונת רמת בית שמש ד' 1, לא פתחו את שנת הלימודים לתלמידות בגילאי 'גן חובה', מאחר והעירייה לא סיפקה שום מבנה לעשרות הילדות (50) הממתינות לבינתיים בבית בחוסר מעש.

לטענת הנהלת הגנים, בעירייה זלזלו בהם ודרשו מהם "לשכור דירות". הורי הילדות קיבלו הודעה כי ייתכן ועד לאחר הבחירות לא יוסדר נושא הגנים וכי לעת עתה אין פתרון באופק הקרוב.

תושבים נזעמים שוחחו עם 'כיכר השבת' ומתחו ביקורת קשה על העירייה והעומדת בראשה: "היא (עליזה בלוך. א"כ) יודעת טוב מאוד להצטלם בפתיחת שנת הלימודים עם מנהלי מוסדות בשכונה, אבל כשיש בעיה היא נעלמת".

הורים נוספים תמהו: "ככה היא חושבת לנצח בחירות? אין כאן תושב אחד בשכונה שחושב שאפשר לסמוך עליה. שכונה היא לא יודעת לנהל, אז עיר?". הם הוסיפו בציניות: "כל העיר מתנהלת כמו "שכונה" - בלאגן אחד גדול".

יצויין, כי פנינו לדובר העירייה שאמר כי "העניין בבדיקה" אולם מאז נותק הקשר...

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר