כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
לקראת הבחירות

תמיכה מפתיעה | הפוסק לגרינברג: "אתה איש אמת"

בחגיגת שמחת בית השואבה שנערכה השבוע בבית שמש, התקבל המועמד לראשות העיר שמואל גרינברג בחמימות על ידי הפוסק וראש הישיבה הגאון רבי משה שטרנבוך, אשר התבטא כי הוא "איש אמת" (מוניציפלי)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
גרינברג עם הגר"מ שטרנבוך

במהלך חגיגת שמחת בית השואבה, שנערכה השבוע בישיבה שבראשות הפוסק הגר"מ שטרנבוך, השוכנת בעיר בית שמש, ניגש המועמד לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג לקבל את ברכתו. הראב"ד בירך אותו ואמר: "שמעתי שאתה איש חיל ואיש אמת, שתצליח".

בתוך כך, הגאון רבי שמעון גלאי בירך את המועמד לראשות העיר בית שמש שמואל גרינברג שינצח בבחירות שייערכו בעוד כחודש ימים ושיבח את עבודתו למען תושבי העיר.

באירוע שהתקיים בבית שמש, בירך הגר״ש גלאי את גרינברג בהתלהבות ואמר לו: "אתה תנצח ותהיה ראש העיר, תהיה לך סייעתא דשמיא גדולה, אתה ראוי ויודע להלך בין הטיפות, יודע לפעול ולעשות בשביל כולם בעיר".

בשבועות האחרונים פוקד המועמד לראשות העיר שמואל גרינברג את בתי גדולי הדור ומקבל את ברכתם לקראת המירוץ התלת ראשי בעיר.

כזכור, המועמד לראשות עיריית בית שמש שמואל גרינברג, עלה לבתי גדולי ישראל וקיבל את ברכתם ועידודם להצלחה במערכת הבחירות. בביקוריו זכה להתברך שיזכה בסייעתא דשמיא לדאוג לצרכים הרבים של הציבור החרדי מחד, ולחזק את מעמדה כעיר מהגדולות בארץ מאידך.

במסגרת מסע החיזוק בבתי גדולי ישראל, שבהוראתם הכריז על מועמדותו לתפקיד ראשות העירייה, זכה גרינברג לשמוע מפיהם עצות והדרכות, כמו גם התעניינות בהתפתחות העיר בית שמש.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר