"נעתרתי לבקשה"

מבני ברק למשרד הבריאות: כך מנמקת ש"ס את מינויו של ח"כ אוריאל בוסו

סיעת ש"ס הודיעה כי החליטה למנות את ח"כ אוריאל בוסו לשר הבריאות, במקומו של השר ארבל, שיישאר בתפקידו במשרד הפנים | זה הנימוק שהציגו (פוליטי, חרדים)

יוני גבאי | כיכר השבת |
בוסו וארבל | ארכיון (חיים גולדברג, פלאש 90)

המועמד לראשות עיריית בני ברק מטעם מפלגת ש״ס, חבר הכנסת אוריאל בוסו ימונה לשר הבריאות, במקומו של השר משה ארבל, שהחליף לפני תקופה את יו"ר ש"ס אריה דרעי.

השר משה ארבל ימשיך בתפקידו כשר הפנים ולא ברור האם בוסו יוריד את מועמדתו לראשות עיריית בני ברק.

יו״ר ש״ס הרב דרעי מסר: "נעתרתי לבקשתו של ידידי השר משה ארבל כי לאור העומס הרב המוטל על כתפיו ובייחוד שנכנס מלכתחילה לתפקידו באופן זמני כשר בשני משרדים - הפנים והבריאות, ולאור בקשתו להתמקד בתפקידו כשר במשרד הפנים".

עוד מסר דרעי: "החלטתי כעת באישור מועצת חכמי התורה כי לאור המצב החירום במדינת ישראל והאחריות הגדולה שיש למפלגת ש״ס בשני משרדים חשובים עם אחריות גדולה לאזרחי ישראל ולרשויות המקומיות - ח״כ אוריאל בוסו ימונה לתפקיד שר הבריאות והשר ארבל ימשיך בתפקידו כשר הפנים".

דרעי - "מאחל הצלחה גדולה לח״כ אוריאל בוסו שר הבריאות הנכנס שיתרום מניסיונו כיו״ר וועדת הבריאות בכנסת, המשימה שלו בפרט בעת הזאת היא משימת קודש, לעזור ולחזק את מערכת הבריאות שעסוקה כולה בהצלת חיים."

לסיום מסר דרעי: "אני מודה לשר הפנים משה ארבל על מסירותו העצומה במשרד הבריאות ומאחל לו בהצלחה במשרד הפנים בפרט בעת הזאת לסייע ככל האפשר לרשויות המקומיות החווים תקופה מאתגרת".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר