"מתנהלים קרבות עזים"

חבר המועצת קטע את הלימוד והחל להתפלל בבכי • צפו בתיעוד

ברקע הודעת דובר צה"ל על לחימה עיקשת בעומק רצועת עזה, ראש הישיבה וחבר המועצת הורה להפסיק את הלימוד לטובת תפילה לשלום החיילים | צפו (חרדים)

איצלה כץ | כיכר השבת |

"קרבות עזים" | צפו בתפילה הנרגשת של ראש הישיבה הגאון רבי ראובן אלבז (צילום: סעיף 27א לזכויות יוצרים)

ראש הישיבה וחבר המועצת הגאון רבי ראובן אלבז, הורה הבוקר (שלישי) לקטוע את הלימודים בהיכל ישיבת אור החיים בראשותו והחל לקיים עצרת תפילה לשלום חיילי צה"ל הנלחמים בשעה זו ברצועת עזה - זאת ברקע הודעת דובר צה"ל על "קרבות עזים" ברצועה.

ראש הישיבה עבר לפני התיבה, ומול ארון הקדוש הפתוח זעק עם התלמידים את פסוקי קבלת עול מלכות שמים בבכי עז כשתלמידי הישיבה בוכים מעומק הלב לשלום החיילים.

כזכור, מוקדם יותר היום פרסם דובר צה"ל כי הלחימה ברחבי הרצועה נמשכת ביתר שאת וביתר עוז וכי מתנהלים קרבות עזים במהלכם הושמדו מטרות טרור של חמאס ונהרגו עשרות מחבלים.

ברשתות התקשורת העזתיות מדווחים מהבוקר על היתקלויות רבות של מחבלי ארגון הטרור הנאצי חמאס עם חיילי צה"ל כאשר חמאס מנסה להזרים כוחות למוקדי הכינוס של הכוחות בעומק הרצועה המבותרת.

בתוך כך, דובר צה"ל מפרסם גם על תקיפות בלבנון. לפי הודעתו, לוחמי צה"ל הצליחו לחסל חוליות שיגור נ"ט בטרם הצליחו לבצע את זממם.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר