תיעוד מיוחד ומרגש

משפחות החטופים בתפילה נרגשת בציונו הק' של הרבי מליובאוויטש

רבים מבני משפחות החטופים, שקרוביהם בשבי חמאס ברצועת עזה, העתירו בתפילה השבוע בציונו של הרבי מליובאוויטש זי"ע בניו יורק | המונים מיהודי ניו יורק קיבלו אותם בהגיעם (בעולם)

שלמה מן | כיכר השבת |
(צילום: צילומים: חיים טויטו, זאווי גרין)

על רקע המגעים לשובם של החטופים, יצאו רבים מבני משפחות החטופים למסע תפילה מרגש ומיוחד בציונו של הרבי מליובאוויטש זי"ע בניו יורק, שם העתירו כולם יחד בתפילה לשובם של החטופים, בריאים בנפשם ובגופם.

התפילה המשותפת בציון, פתחה את המסע. עם בואם למתחם ציון הרבי בבית העלמין בקווינס, קיבלו את פניהם אלפי יהודי ניו יורק שנהרו מכל רחבי העיר.

"עם ישראל חי", זעקו ההמונים ומחאו כפיים למשלחת הענקית של משפחות החטופים שירדו בזה אחר זה מצי האוטובוסים. בתפילה בציון הק', הקריא הרב יוסף יצחק אהרונוב, מארגן המסע ויו"ר צעירי חב"ד, את נוסח התפילה המשותפת, לשובם של החטופים.

בהמשך, המריאו בני המשפחות לוושינגטון, שם התארחו בסנאט האמריקאי ונפגשו את צמרת הפוליטיקאים. לאחר מכן השתתפו בהפגנת הענק של יהודי ארה"ב ולקראת ערב התארחו במעונו של השגריר הרצוג, ששמע על מצוקתם ורצונם לקבל מידע מסודר.

הלו"ז העמוס נחתם בהתוועדות גדולה ומרגשת, בה בני המשפחות סיפרו על יקיריהם, אלה שנרצחו ואלה שנחטפו, ונשאו תפילה לבורא עולם שיזכו לשמוע בשורות טובות, עם שובם משבי חמאס.

צפו בתיעוד.

(צילום: צילומים: חיים טויטו, זאווי גרין)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר