כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"לא להפסיק להתפלל"

הראשל"צ הגר"י יוסף: "לדבר נגד החיילים? חס ושלום! הם מוסרים את הנפש"

הרב הראשי, הראשל"צ הגר"י יוסף, יוצא בקריאה להתפלל למען חיילי ישראל וחלילה שלא לדבר נגד הלוחמים: "הקב"ה ישמור על החיילים שלנו, לא להפסיק להתפלל עליהם" (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
הרב הראשי הגר"י יוסף (צילום: פלאש 90)

הראשון לציון והרב הראשי, הגאון רבי יצחק יוסף, יוצא בקריאה להתפלל למען חיילי ישראל וחלילה שלא לדבר נגד הלוחמים: "הקב"ה ישמור על החיילים שלנו, לא להפסיק להתפלל עליהם".

לדברי הרב הראשי: "חייבים להתפלל מידי יום על החיילים, הם מוסרים את הנפש. שיהיה איכפת לנו מהחיילים שנמצאים בעזה.

"אני אומר לבני הישיבות, החיילים נמצאים בתוך עזה, אתם צריכים לתת כוח לחיילים לנצח במלחמה".

הרב הראשי הדגיש: "לדבר נגד החיילים? חס ושלום! הם מוסרים את הנפש למען עם ישראל. ה' ישמור על החיילים שלנו, לא להפסיק להתפלל עליהם. שיחזרו עם עטרת ניצחון!".

כזכור, בשבוע שעבר התבטא הגר"י יוסף: "צריך לקעקע את חמאס, להשמיד אותם, לאבד אותם מהארץ. כמו שכתוב 'תמחה את זכר עמלק', עכשיו זה תמחה את זכר חמאס! צריך להרוס אותם, בלי רחמים, זה מאבק על החיים שלנו".

הגר"י יוסף הוסיף: "אנחנו בתקופה שלא הייתה מאז קום המדינה, הרגו ביום אחד מאות חפים מפשע, כל כך הרבה, עכשיו גם נופלים חיילים, אנחנו בצער מהדבר הזה".

הרב הדגיש: "אנחנו בצער מהדבר הזה, צריכים ביטחון בה' יתברך, הוא טוב וייטיב לנו ויאמר די לצרותנו, צריך לזעוק לה' שייקיים בנו את הפסוק 'עוצו עצה ותופר דברו דבר ולא יקום כי עמנו אל', שיפיל אוייבנו תחתיהם.

"שהקב"ה ייתן כוח ושכל לחיילים ולקצינים איך לפעול ולעשות ולהשמיד את כל החמאס".

הגר"י הדגיש וקרא לתלמידי הישיבות: "בחורי הישיבות צריכים ללמוד בהתמדה ושקידה בתענית דיבור להצלחת החיילים ואנשי מערכת הביטחון שיחזרו לביתם בריאים בגוף ובנפש".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר