"מונעים מכשולות מיהודים"

סגן השר החרדי התגייס, המסעדה הדרוזית בצפון נהפכה לכשרה

בעלת מסעדה דרוזית מהצפון, המגיעה ממשפחות השכול בארץ, ביקשה להאכיל בתקופת המלחמה, גם את אלפי המפונים והחיילים שומרי הכשרות, חודש לאחר בקשתה, המסעדה נהפכה לכשרה | כל הפרטים (חדשות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
המסעדה הדרוזית שנהפכה לכשרה

חידוש שעוד לא היה במלחמה הנוכחית, בה ראינו המון הפתעות: אחת המסעדות המוכרות בצפון, נהפכה בימים האחרונים למסעדה כשרה.

מאז תחילת הלחימה, החלה המסעדה המוכרת בג'וליס שבצפון, לספק מנות מזון ארוזות לאלפי המפונים והחיילים הדתיים באזור הצפון, זאת באופן וולונטרי ללא כל עלות, בעלת המסעדה המגיעה ממשפחות השכול בארץ, ביקשה להאכיל גם את אלפי המפונים והחיילים שומרי הכשרות.

בעלת המסעדה, תפסה את סגן השר מקלב כשהיה בסיור בצפון, וביקשה ממנה לדאוג שהמסעדה תהיה כשרה, עם כל המשמעויות ההלכתיות הקשורות בכך. מקלב התגייס למשימה, יצר קשר עם הרבנות הראשית, והחל התהליך המרגש להכשרת המסעדה.

עם סיום הליך ההכשרה הגיע היום (ראשון) סגן השר אורי מקלב לביקור במסעדה, שם נפגש עם אסמה, בעלת המקום ונכבדי הקהילה הדרוזית שבכפר ג'וליס.

אסמה הודתה לסגן השר מקלב על הירתמותו לטובת הכשרת המקום ואמרה, "אנחנו מודים לך מאוד על העזרה והסיוע למסעדה שלנו, הכשרת המקום הינה תהליך שאנחנו רוצים אותו, אנחנו מחליפים את כל התפריט בשמחה כדי שנוכל להאכיל את שומרי הכשרות. זה דבר היסטורי וזה יהיה לזכותך".

סגה"ש אורי מקלב אמר לבעלת המסעדה: "את עושה דבר חשוב מאוד, את מזכה את האחרים כך שעוד יוכלו לאכול מהמקום פה וגם מונעת את ההכשלה של מי שלא יודע והמנות מפה מגיעות למקום בו הוא נמצא".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר