בדיון על הקומה הכשרה

הח"כ מש"ס זעם: "הסמטארפון שלי מציץ? אתה שקרן!" | צפו

לפני זמן קצר נערך דיון בוועדת הכלכלה בנושא הקומה הכשרה, הדיון נהפך ללוהט, כאשר אחד הנוכחים ניסה לעקוץ את חבר הכנסת מש"ס, כביכול הוא מחזיק סמארטפון | צפו (חדשות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
ח"כ אזולאי מש"ס בדיון בוועדה (צילום: ערוץ כנסת)

בועדת הכלכלה בכנסת נערך היום (שני) דיון מיוחד בנושא הקומה הכשרה, כאשר לא יתקיימו היום הצבעות בנושא, אלא רק נערך דיון בו הוצגו הצדדים בעד ונגד תיקון החוק.

מי שנרתם בכל כוחו נגד הקומה הכשרה, הוא חבר הכנסת גלעד קריב וכן נציגים של עמותות ליוצאים בשאלה, שטענו כי החוק מיותר ואסור לכפות.

מנגד, גם גורמים חרדים רבים, מתנגדים לחוק כפי שהוא, מחשש להשתלטות מחדש של הוועדה הישנה שכעת נמצאת תחת עורך דין, כפי שדווח בהרחבה ב'כיכר השבת', ולכן, לנוכח המחלוקות גם בתוך הציבור החרדי, לא יתקיימו היום הצבעות.

אחד מרגעי השיא בדיון, היה בעת שח"כ ינון אזולאי מש"ס, דיבר מדם ליבו בעד הקומה הכשרה ואמר: "אל תתערבו בתכנים שלנו. תפסיקו להרוס לנו את החינוך של הילדים שלנו!".

כאשר אחד אחד הנוכחים בדיון, ניסה לעקות את הח"כ וקרא לעברו: "הטלפון הלא כשר שלו מציץ", אזולאי הגיב בזעם: "אתה משקר בנוסף להכל! אני לא מסתובב עם סמארטפון, אף אחד מהילדים שלי לא מסתובב עם סמארטפון ובעז"ה לדורות שלמים של הילדים שלי".

הסערה עם ח"כ אזולאי (צילום: ערוץ כנסת)

שר התקשורת שלמה קרעי שהשתתף אף הוא בדיון תקף את ח"כ קריב והארגונים השונים ועקץ: ״אולי תאסרו על החרדים ללבוש כובע וחליפה וזהו״.

ח״כ בועז טופורובסקי הגיב אף הוא בציניות ואמר: ״אם תחסמו לחרדים את הטלפון - הם לא יוכלו לגלוש ביתד נאמן באינטרנט״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר