"בגלל קצר חשמלי"

באישון ליל: שריפת ענק כילתה חנות ברחוב כהנמן בבני ברק

כוחות החירום וההצלה הוזעקו הלילה לרחוב כהנמן בבני ברק בעקבות שריפת ענק שפרצה בחנות | לאחר שעה ארוכה הצליחו לוחמי האש להשתלט על הדליקה | בנס - אין נפגעים באירוע (חרדים)

קובי רוזן | כיכר השבת |
צפו במאמצי הכיבוי בשריפה הלילה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

שריפה פרצה הלילה (שני-שלישי) סמוך לשעה 03:00 בחנות 'שיווק ישיר' ברחוב כהנמן בבני ברק. לוחמי האש שהוזעקו לזירה, פעלו עם כוחות רבים על מנת להשתלט על הדליקה - שעה ארוכה ללא הצלחה.

רק לאחר מאמצים מרובים הצליחו לוחמי האש של כבאות והצלה בני ברק לכבות את הדליקה. לאחר שסרקו את המבנה התברר כי לגודל הנס, בחסדי שמים אין נפגעים בשריפת הענק.

מתחקור ראשוני עלה כי ככל הנראה השריפה פרצה כתוצאה מקצר חשמלי. ייתכן ונגרם בשל מזג האוויר הסוער אולם בשלב זה החקירה טרם הסתיימה ואלו כאמור ממצאים ראשוניים.

מעיריית בני ברק נמסר הבוקר (שלישי) כי בשל השלמת פעולות כיבוי באירוע שריפה בבית עסק, רחוב אהרונוביץ סגור לתנועה במקטע שבין הרחובות השלושה- נפחא לשני הכיוונים! התנועה מתאפשרת מרחוב נפחא שמאלה בלבד ומרחוב השלושה ימינה בלבד.

המעבר להולכי רגל למוסדות החינוך מתאפשר בצד הסמוך למוסדות החינוך כרגיל.

השריפה בבני ברק, הלילה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

מכבאות והצלה - מחוז דן נמסר: "הבוקר בשעה 02:49 התקבלה הודעה במוקד 102 על שריפה במתחם מסחרי ברחוב אהרונוביץ' פינת נפחא בבני ברק".

"למקום הוקפצו תשעה צוותי כיבוי, מנוף ושני רכבי פיקוד. הצוותים פעלו בגזרות שונות שהמאמץ המרכזי היה שלילת לכודים במקום, מניעת התפשטות האש וחתירה למגע עם האש".

"המשטרה חסמה את הרחוב ואת הגישה למתחם. בשעות אלה, הצוותים פועלים לזיכוי סופי של המתחם. חוקר דלקות הוזעק למקום לבחינת נסיבות הדליקה".

השריפה בבני ברק, הלילה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)
מאמצי הכיבוי בבני ברק, הלילה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)
השריפה בבני ברק, הלילה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)
השריפה ב'שיווק ישיר' בבני ברק (צילום: דוברות איחוד הצלה)

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר