"מיותר לגמרי"

"לאיזה צורך? אני לא מבין"; גפני נגד חילול השבת של נתניהו

יו"ר 'דגל התורה', ח"כ משה גפני, תקף את החלטת ראש הממשלה נתניהו לפרסם הודעה, בליל שבת קודש, בתגובה להחלטת 'מוד'יס' להוריד את דירוג האשראי של ישראל (פוליטי)

ישי כהן | כיכר השבת |
צפו בדברי ח"כ גפני

יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, מתייחס להחלטת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לפרסם הודעה לתקשורת בעיצומה של שבת קודש, בתגובה להחלטת חברת 'מוד'יס' להוריד את דירוג האשראי של ישראל.

במהלך כנס בחירות לנשים בעיר רחובות, אמר ח"כ גפני: "אני לא מבין למה ראש הממשלה נתניהו היה צריך להוציא על זה הודעה בשבת. לאיזה צורך? מיותר היה לגמרי. כולם יודעים את האמירה הזאת, לא היה צריך לחלל שבת בשביל זה".

באשר לעצם ההחלטה של מוד'יס, אמר ח"כ גפני: "המשמעות היא לא טובה אבל הכלכלה הישראלית היא כלכלה חזקה, אמרתי את זה בעבר ואני אומר את זה גם היום. גם בתקופה הקשה הזאת שיש הוצאות גדולות למלחמה ישראל מתמודדת וגם תדע להתמודד עם זה בעזרת השם".

כזכור, אתמול תקף יו"ר 'יהדות התורה', השר יצחק גולדקנופף, את החלטת נתניהו לפרסם הודעה בשבת, ואמר: "ההודעה של ראש הממשלה בשבת בנושא דירוג האשראי לא היתה במקומה. לא מדובר בפיקוח נפש, לא בנושא חירום, ולא בתגובה שלא ניתן היה לפרסמה בצאת השבת".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר