הקרב על העיר החרדית

איתמר בן גביר הודיע: תומך בישראל פרוש לראשות אלעד

שעה קלה לאחר שהאדמו"ר מוז'ניץ הודיע על תמיכה במועמד ש"ס, יהודה בוטבול, לראשות העיר אלעד, הודיע יו"ר 'עוצמה יהודית', איתמר בן גביר, על תמיכה בראש העיר המכהן ישראל פרוש (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |

מפלגת 'עוצמה יהודית', בראשות איתמר בר גביר, מודיעה הערב (שני) על תמיכה בראש העיר אלעד, ישראל פרוש, לקדנציה נוספת בראשות העיר.

בן גביר חתם על הסכם התמיכה מול 'אגודת ישראל' באלעד ועם המועמד לראשות העיר, ישראל פרוש.

כפי שדווח מוקדם יותר הערב ב'כיכר השבת', האדמו"ר מויז'ניץ ביקר הערב באלעד והודיע על תמיכה פומבית במועמד ש"ס יהודה בוטבול: "אני מבקש מכל הציבור להצביע ג' ויהודה בוטבול. אין לי שום נקיפות מצפון על מה שכותבים עלי בעיתונים, לא לענות למשמיצים אותנו דבר, הכל נטו אידישקייט עם כל ההידורים. ניסיתי שיהיה שלום בכלל ישראל אך 'הבעל דבר' לא נתן".

בעוצמה יהודית קראו הערב לציבור הדתי לאומי בעיר"לתמוך בפרוש לאור הפעילות המוכחת שלו למען הציבור הדתי בעיר בעשר השנים האחרונות, ובעקבות מסמך התחייבות שנחתם לחמש השנים הקרובות, להוסיף ולפתח את צרכי הציבור הדתי בעיר".

במסגרת ההסכם שנחתם, פרוש מתחייב לפעול בשיתוף פעולה מלא עם עוצמה יהודית, להכניס את נציגי 'הבית שלנו' לקואליציה ולמנות את נציג המפלגה לסגן ראש העיר.

עוד סוכם כי באם נציג 'הבית שלנו' לא יהיה בקואליציה, תמנה מפלגת 'עוצמה יהודית' נציג מהקהילה הדתית לאומית מול ראש העיר.

בן גביר אמר הערב: "אני מכיר את ישראל פרוש מזה מספר שנים, ונוכחתי לראות כי הוא מבצע את תפקידו נאמנה וקידם את העיר אלעד רבות בשנות כהונתו. לאור המחויבות שלו להמשיך לדאוג לצרכי הציבור הדתי בעיר, אני קורא לתומכי עוצמה יהודית באלעד להצביע לישראל פרוש לראשות העיר".

פרוש הוסיף: "זכיתי לשתף פעולה עם השר בן גביר בשנה האחרונה בכדי לדאוג לביטחון תושבי אלעד ואני מודה לו על האימון וההזדמנות להדק את שיתוף הפעולה שלנו גם בקדנציה הבאה. הציבור הדתי בעיר הם חלק בלתי נפרד ממגוון הקהילות שיוצרות את הפסיפס הנפלא של אלעד, ואני מחויב להמשיך לפעול למענם, כפי שעשיתי עד היום".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר