מקנח בבעיטה עוצמתית

תיעוד מזעזע: שוטר מושך בחוזקה בפאות של המפגין החרדי • צפו

שוטר מג"ב תועד מושך בחוזקה בפאותיו של מפגין חרדי במהלך הפגנה שנערכה בשבוע שעבר בבית שמש נגד נתיחת גופת נער חרדי, לאחר מכן הוא מקנח בבעיטה עוצמתית | צפו בתיעוד (חרדים)

קובי רוזן | כיכר השבת |
התיעוד המלא: שוטר מג"ב מושך בפאותיו של המפגין החרדי

תיעוד מזעזע: שוטר מג"ב תועד מושך בחוזקה בפאותיו של מפגין חרדי במהלך הפגנה שנערכה בשבוע שעבר בבית שמש.

כזכור, מאות מפגינים חרדים וקיצוניים הפגינו בשבוע שעבר, בירושלים, בבית שמש ובמקומות נוספים ברחבי הארץ, נגד הניסיון לנתח את גופתו של הנער החרדי חיים שמואל מאיר ויצהנדלר ז"ל שנפטר לבית עולמו.

במהלך ההפגנה בבית שמש, כאמור, תועדו שוטרי מג"ב כשהם פועלים לפנות מפגינים שחסמו אוטובוס ולאפשר את זרימת התנועה בכביש.

אלא שאחד מהם, לקח צעד אחד קדימה את הפינוי, והוא תועד מושך בחוזקה בפאות של אחד המפגינים, כשהמפגין צורח מכאבים - ולאחר מכן השוטר מקנח בבעיטה עוצמתית במפגין שמעיפה אותו אל הכביש.

בסופו של דבר, כזכור, הפרקליטות החליטה למשוך את דרישתה לביצוע הנתיחה, רגע לפני הדיון בבג"ץ וגופת הנער שוחררה לקבורה.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בשבוע שעבר התקיימו בעיר בית שמש הפגנות במספר מוקדים על רקע ההחלטה בעניין נתיחת הגופה של הנער החרדי שמואל מאיר ויצהנדלר ז"ל. במהלכן מספר רב של מפגינים הפרו את הסדר הציבורי תוך שאינם נשמעים להנחיות השוטרים שפעלו להשבת הסדר הציבורי במקום.

"במהלך הפעילות, מפגין אשר חסם בגופו כביש ומנע את זרימת התנועה במקום פונה על ידי מספר שוטרים וזאת לכאורה תוך הפעלת כוח בצורה שאינה הולמת את ערכי הארגון. לאור כך, החליט מפקד משמר הגבול להרחיק את השוטר המעורב מפעילות מבצעית עד לסיום בירור פרטי האירוע.

"הבוקר, מפקד מג״ב, ניצב בריק יצחק הורה על עוצר אימונים ופעילות חילי במסגרתו יעברו כלל לוחמי החיל הדרכת נהלים והנחיות בהתאם לערכי החיל ומשטרת ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר