הריאיון המלא, הערב

הפר את ההסכם עם ש"ס באלעד? ח"כ יעקב אשר עונה בזעם | צפו

ח"כ יעקב אשר, מי שחתם על ההסכם בין 'דגל התורה' לראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, עולה להתקפה ומגיב לטענות שהפר את ההסכם עם ש"ס: " עובדים על פי הנחיות גדולי ישראל" | צפו (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
הריאיון המלא, הערב (צילום והפקה: אשר רוט | עריכה: ידידיה כהן)

יו"ר ועדת הפנים של הכנסת, ח"כ יעקב אשר, מי שחתם על ההסכם בין 'דגל התורה' לראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, מתייחס לראשונה לטענות ש"ס נגדו כי הפר את ההסכם עם ש"ס לפני חמש שנים: "עובדים על פי הנחיות גדולי ישראל". הריאיון המלא והמקיף, הערב ב'כיכר השבת'.

במהלך הריאיון שאלנו על הטענות בש"ס ש'דגל התורה' לא עמדה בהסכם בעיר אלעד, לאחר שלפני חמש שנים התחייבה לתמוך במועמד ש"ס בתמורה לציכה בזמנו במועמד 'דגל' יצחק פינדרוס.

ח"כ אשר עולה להתקפה: "אנחנו מבינים פוליטיקה, יכולנו להשיג הרבה רווח, בתמורה לאלעד הוצע לנו בית שמש, ביתר, רכסים, הוצעו לנו הרבה דברים. אנחנו מבינים פוליטיקה.

"אנחנו קיבלנו הנחיה מגדולי ישראל שאנחנו באלעד תומכים בישראל פרוש, שזו דעת תורה, מי שהיה צריך להתייחס אם היה הסכם ומה לא היה פה - התייחס לזה, אנחנו לא חברי מועצת 'גדולי התורה', יש ב'דגל' הפרדה בין הפוליטיקאים לבין אלה שנמצאים ב'מועצת', יש כאן החלטה של גדולי ישראל, קיבלנו הנחיות ברורות, אנחנו עובדים על פי הנחיות, עם זה הולכים ומאמינים".

כאמור, הריאיון המלא והמקיף, הערב ב'כיכר השבת'

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר