אשדוד • אמסלם יסיר מועמדות

המגעים הושלמו | למרות האיבה: דרעי החליט לתמוך בלסרי

למרות שבתחילת מערכת הבחירות היה ברור לכולם שש"ס, לא תתמוך בראש העיר של אשדוד ד"ר יחיאל לסרי, שוב. לאחר שאספו סיכוייו של מקורבו של דרעי - ברק סרי והוא חבר למועמד אחר, הבוקר נסגר סופית הסכם בין ש"ס ללסרי (חדשות)

לסרי (מימין), דרעי ואמסלם, סגרו הבוקר דיל

הבחירות באשדוד: יו"ר ש"ס אריה דרעי נועד מוקדם יותר היום (חמישי) בביתו בשכונת הר נוף בירושלים, עם ראש עיר אשדוד יחיאל לסרי, בסיומה של הפגישה, החליטו הצדדים, כי ש"ס תתמוך במועמדותו של לסרי, ויו"ר ש"ס באשדוד אבי אמסלם יסיר את מועמדתו. אתמול דווח ב'כיכר השבת', לראשונה על המגעים.

למי שכבר הספיק לשכוח, אחת הערים שהיו הכי חשובות לאריה דרעי, אחרי העיר אלעד, היא העיר אשדוד, כאשר דרעי עשה את כל המהלכים האפשריים להביא לכך שד"ר לסרי לא ימשיך על כס ראש העיר.

אך ככל הנראה הציר החזק בין ש"ס לחסידות גור והעובדה, שהמועמד ברק סרי, הנחשב מקורב לדרעי, לא הצליח להתרומם, גרמו לדרעי לעשות חושבים מחדש ולתמוך בד"ר לסרי, שזכה לרוב התמיכה החרדית בעיר.

כזכור, חברי המועצת של ש"ס כתבו מכתב חריף נגד לסרי ולכן הוחלט להציב מועמד מטעם ש"ס לראשות העיר, כאשר לכולם היה ברור, שלבסוף מועמד ש"ס יסיר את המועמדות שלו וש"ס תתמוך בברק סרי, העובדה שסרי חבר לסניה כצנלסון, שלא בדיוק מוגדר כ"אוהב חרדים", אילצה את ש"ס למרות האיבה הרבה לתמוך בלסרי.

אבי אמסלם כתב הבוקר לאחר שנסגר ההסכם: "תושבי אשדוד היקרים והאהובים, יצאנו למסע ההתמודדות לראשות העיר בתום קדנציה מורכבת ולא פשוטה. במסע הזה היו עליות ומורדות, אך לכל אורך הדרך, מרגע ההחלטה להתמודד ועד לרגע זה, המטרה היתה אחת ויחידה – לעשות טוב לעירנו אשדוד ולתושביה הנפלאים. לצד המטרות הברורות והשאיפות הנכונות שלנו, לא ניתן היה להתעלם ממה שקורה בחוץ - המלחמה המתנהלת שעדיין גובה מכולנו מחיר יקר מדי יום, הפילוג בעם ששוב מתגבר ושובר שיאים והשסע בין הציבורים בעיר שאותו איננו מוכנים לקבל. האחדות מתבקשת והיא מוטלת בראש ובראשונה עלינו כנבחרי הציבור".

עוד כתב אמסלם: "לאור כל זאת ובעצה אחת עם יו"ר תנועת שס הרב אריה דרעי הי"ו וכאיש תנועה הנאמן לדרך, נפלה בחלקי הזכות לעשות את המעשה הנכון בעת הזו - לוותר על התמודדותי לראשות העיר ולהעביר את תמיכת תנועת שס לראש העיר המכהן ד"ר יחיאל לסרי - למען האחדות, למען השלום ולמען טובת העיר אשדוד. אין זה סוד שהיו בינינו חילוקי דעות אך הם שייכים לעבר, כעת אנחנו יוצאים לדרך חדשה ומשותפת מתוך אהבה ואחווה אישית ומתוך הבנה שזה הדבר שהציבור זקוק לו בעת הזו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר