אחרי שהתנגדו לו נחרצות

ברגע האחרון: מגעים בין ש"ס לראש עיריית אשדוד • חשיפה

אחרי שנים של מאבקים וניסיון להכתיר מועמד אחר, בש"ס מבינים כרגע שבעל הסיכויים הגבוהים ביותר לנצח את ראשות עיריית אשדוד, הוא ראש העיר המכהן, וביממה האחרונה נערכה פגישה בין יו"ר ש"ס המקומית לראש העיר • כל הפרטים (חדשות)

אמסלם ולסרי עם דרעי (צילום: ארכיון כיכר)

בתחילת מערכת הבחירות הנוכחית, היה ברור שאחת הערים החשובות לש"ס, היא העיר אשדוד. בש"ס רצו להחליף את ראש העיר המכהן יחיאל לסרי, כאשר המועמד הנוסף ברק סרי, מקורבו של דרעי - היה בטוח שש"ס תתמוך בו, לאחר שסרי הוריד בשבוע שעבר את מועמדותו לטובת סניה כצנלסון, בש"ס החליטו לשנות כיוון.

על פי המידע שהגיע לידי 'כיכר השבת', יו״ר ש״ס המקומית באשדוד אבי אמסלם, נפגש עם ראש העיר יחיאל לסרי בכדי לבחון אפשרות של הסכם שיתוף פעולה.

ההבנה היא שאמסלם יצטרך לפרוש מהמירוץ לראשות העיר, לצד תמיכה רשמית של ש״ס בלסרי. במידה והצדדים יגיעו להסכמות, הנושא יובא להחלטת ההנהגה הרוחנית של ש"ס.

כזכור, ש"ס הציבה את אמסלם, ראש הרשימה המקומית כמועמד לראשות העיר, אך ההבנה הייתה כי ברגע האחרון, אמסלם יוריד את המועמדות שלו, וש"ס תתמוך במקורבו של דרעי, ברק סרי.

לאחר שסרי כאמור הוריד את המועמדות שלו, בש"ס הבינו שהם נקלעו למצוקה ולמרות האיבה הרבה ביניהם לבין ראש העיר לסרי, הוא כנראה זה שינצח וזו הסיבה למגעים שמנהלים כעת בש"ס עם לסרי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר