"זרקו אותם מהשומר"

"אין הגנה לתושבים" | נערי שוליים התפרעו בפרדס כץ

תושבי פרדס כץ נדהמו לגלות במהלך ליל שבת האחרון, עשרות נערי שוליים משחיתים את תחנות האוטובוסים והרחובות בשכונה הצפונית בבני ברק | מועמד 'עץ' מנחם כרמל הבטיח לתושבים: "נטפל בהכל" (חרדים)

דוד הכהן | כיכר השבת |

שוב זה קורה בבני ברק: עשרות נערי שוליים השתוללו במהלך ליל שבת בשכונת פרדס כץ בצפון בני ברק, כאשר על פי התושבים, הנערים הטילו את חיתתם על עוברי אורח, השחיתו רכוש ציבורי כולל תחנות אוטובוס והותירו אחריהם לכלוך והרס רבים.

כזכור, לפני מספר שנים, מוקדי השיעמום של נערי השוליים בלילות שבת, היו בעיקר ברחוב השומר מז'בוטינסקי עד רבי עקיבא. במשך תקופה ארוכה הסתובבו נערים המוגדרים נוער בסיכון, והטרידו את התושבים ועוברי האורח במשך שעות ארוכות כמעט מידי ליל שבת.

בפעילות יזומה של עיריית בני ברק, נמצאו מסגרות לנערים רבים ונעשו פעולות רבות על מנת להעסיק את אותם נערים במיוחד בלילות שבת - אז מרבית הנערים שהינם שומרי שבת, הסתובבו חסרי מעש ברחובות העיר.

ואכן, המשך חודשים רבים נשמר השקט בבני ברק - עד לתקופה האחרונה. נערים רבים החלו להסתובב בשכונת פרדס כץ ולהעביר את הזמן בטיולים חסרי תכלית תוך שתיית משקאות אלכוהולים ופיצוח גרעינים.

בליל שבת האחרון כאמור, הטילו הנערים אימה על התושבים, ייתכן והתאריך - ט"ו אדר א' גרם לכך שהשתוללות יצאה מפרופורציה והם השחיתו רכוש וגרמו לנזק רב.

יו"ר סיעת בני תורה - עץ, והמועמד מטעמם למועצת העיר בבחירות הקרובות מנחם כרמל, היה הנציג היחיד שירד לשטח מיד עם צאת השבת כדי לשמוע את התושבים, הבטיח לסגור את הרחובות החרדים והמתחרדים של שכונת פרדס כץ בשבת, וכן לפעול שהעירייה לא תזניח יותר את השכונה גם בנושאים אלו לזירת ההרס וההשחתה בפרדס כץ, שם הוא שמע מהתושבים על הסבל הרב שנגרם להם כתוצאה מהשוטטות חסרת התכלית של נערים רבים.

כרמל הבטיח לתושבים כי הוא יעשה כל מאמץ לטפל בתופעה. לדבריו, הדבר אפשרי ואף הוכח כי עם רצון טוב אפשר לטפל בתופעה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר