אחרי הניצחון הדרמטי

בוטבול בריאיון ראשון: "הפריע לי בקמפיין שהשתמשו ברבנים שלא לפי דעתם"

מי שנכנס הלילה לראשות עיריית אלעד, אחרי שהדיח את ראש העיר המכהן ישראל פרוש, בריאיון ראשון לכתב 'כיכר השבת' איציק אוחנה | על הקמפיין והשימוש ברבנים, על התחושות - וגם: האם יצרף את פרוש לקואליציה שיקים (פוליטי)

איציק אוחנה | כיכר השבת |
בוטבול בריאיון, הערב (צילום: כיכר השבת)

יהודה בוטבול, ראש עיריית אלעד החדש, שהביס את ישראל פרוש וניצח אחרי מערכת בחירות סוערת במיוחד - בריאיון ראשון אחרי הניצחון לכתב 'כיכר השבת' איציק אוחנה.

"תודה רבה על האמון שנתתם בי, על התמיכה, הסיוע והפרגון לכל אורך מערכת הבחירות", אומר בוטבול הערב (שלישי). "בעזרת השם אני אהיה בשבילכם בכל מקום שצריך.

"אני מתכוון להיכנס לעבודה הזו ולתפקיד הזה במלוא הרצינות וכובד האחריות, למען כל תושבי העיר, ללא יוצא מן הכלל. ובעזרת השם נצא לדרך חדשה עם כולם ללא יוצא מן הכלל, שהקב"ה יזכה אותנו שכל מעשי ידינו יהיו לשם שמים".

כשנשאל על אפשרות שיצרף את סיעתו של ישראל פרוש לקואליציה שיקים, השיב: "איך שהוא ירצה, לי אין שום בעיה אישית עם אף אחד".

בוטבול בריאיון ל'כיכר'

כשהתייחס למערכת הבחירות הסוערת שעברה העיר, הגיב ראש העיר הנכנס: "שיחכו ויראו שכל קהילה מקבלת בדיוק את מה שמגגיע לה לפי הגודל שלה. אם אתה שואל אותי על הקמפיין דבר אחד מאוד הפריע לי בקמפיין - שהשתמשו ברבנים שלא לפי דעתם. בסוף אנחנו צריכים לזכור: הרבנים הם לא כלי לניגוח, הרבנים הם אלה שמורים לנו את הדרך, וצריך להיזהר מזה".

לאחר ספירת 100% מקולות המצביעים באלעד עולה, כי בוטבול זכה ב-55.3% מקולות המצביעים. בכך, השיבה ש"ס את השלטון לידיה בעיר הספרדית, אחרי 10 שנות שלטון ליטאי וחסידי. פרוש זכה ב-44.7% מהקולות.

צפו בריאיון.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר