"תמיד לצידנו"

שמוליק גרינברג גזען? זה מה שיפה דרעי כתבה לו שנה שעברה

ברקע הטענות שלא הוכחו מעולם, על אפלייה כביכול של מי שניהל את מחלקת חינוך חרדית בעיריית ירושלים, וכיום הוא מועמד דגל לראשות העיר בית שמש, מכתבה של רעיית יו"ר ש"ס לגרינברג - לא מותיר מקום לספק: "אוזן קשובה בלי גבול זמן ומידה, עם רצון תמיד לגדלנו" (חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
שמוליק גרינברג ויפה דרעי (צילום: באדיבות המצלם, יונתן זינדל - פלאש 90)

סערת הבחירות לראשות עיריית בית שמש, גררה איתה טענות מצד גורמים עלומים הקוראים ליו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי שלא לתמוך במועמד 'דגל' שמוליק גרינברג, בשל תפקודו של האחרון במחלקת חינוך חרדי בעיריית ירושלים כלפיי בנות הסמינר מהמגזר הספרדי.

אולם, מכתב שהגיע לידי 'כיכר השבת', מוכיח, כי גם בש"ס מודעים לאי נכונות ההאשמה כלפי המועמד האשכנזי, והוא רווי שבחים ומחמאות מצד האשה החזקה ביותר בש"ס המופנים לעברו של גרינברג.

במכתב, שנכתב בחודש אדר תשפ"ג (לפני שנה בדיוק), כותבת יפה דרעי לגרינברג: "ראש אגף חינוך - הרב שמואל גרינברג. פורים זו הזדמנות נהדרת להוקיר ולהעריך לתפארת על נתינה ואוזן קשובה בכל גבול זמן ומידה".

הגב' דרעי מוסיפה במכתבה: "על היותך תמיד לצידנו, עם רצון תמיד לגדלנו". היא הוסיפה לברך את גרינברג: "יברכך השם וישמרך, בכל אשר יפנו פניך, שתצליח בכל מעשה ידיך, וברכה והצלחה בכל מעשיך".

היא מסיימת בברכת: "פורים שמח, וששמחת פורים תלווכם בכל השנה כולה!".

המכתב של דרעי לגרינברג

מכתבה של הגב' יפה דרעי, מצטרפים לראיון שהעניק חבר מועצת עיריית ירושלים מטעם ש"ס צביקה כהן, שטען בראיון לאחד מכלי התקשורת החרדים, כי תופעת הבחורות הספרדיות שנשארו בבית בתחילת שנת הלימודים - נעלמה כליל בתקופתו של גרינברג שפעל יד ביד עם נשיא מועצת החכמים חכם שלום כהן זצוק"ל.

גורמים בש"ס טוענים, כי לא ברור להם מאין באה ההשמצה כלפיי גרינברג: "דווקא בבית שמש, בתקופת כהונתה של עליזה בלוך, בנות ספרדיות נאלצו לפתוח את שנה"ל בבית. קשה להאמין שזה סיבה שלא לבחור בגרינברג".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר