הבחירות הסוערות באלעד | צפו

מנהיג 'בני תורה' ליהודה בוטבול: "העולה על הכל - זה מה שתעשה למען היהדות"

ראש העיר הנבחר של אלעד יהודה בוטבול, הגיע אל מעונו של מנהיג 'הפלג', הגר"א דויטש כדי להודות על התמיכה ולהתברך על העתיד | הגר"א לבוטבול: "קודם כל תשמור על היהדות בעיר כפי שראוי לעיר חרדית, ואחרי זה גם בכל העניינים" | צפו (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הגר"א דויטש עם יהודה בוטבול

כמעט שבוע לאחר הניצחון באלעד, הגיע אמש (שני) ראש העיר יהודה בוטבול, אל מעונו של מנהיג הפלג הירושלמי ראש הישיבה הגאון רבי אשר דויטש.

בוטבול, הגיע יחד עם נציג בני תורה באלעד בני מינצר ופעילים מקומיים, כדי להודות לראש הישיבה על התמיכה במועמדתו לראשות העיר.

ראש הישיבה הגר"א דויטש בירך את אבוטבול בחמימות רבה וביקש שישים לנגד עיניו את היהדות בעיר אלעד כנושא החשוב ביותר בקדנציה שלו. לאחר מכן בירך ראש הישיבה את ראש העיר ב'לחיים' על יין שחולק לראש העיר ולצוות לשכתו.

בוטבול אצל הגר"א דויטש

השיחה המלאה

ראש הישיבה בירך: "לחיים לחיים, הקב"ה יתן לך את הכוחות".

בוטבול: "אמן. יישר כוח על הכל, שראש הישיבה ימשיך להתפלל, העיר אלעד צריכה הרבה תפילות".

ראש הישיבה: "בעזרת השם. אני מקווה שנשמע בשורות טובות"

בוטבול: "בעזרת השם יהיה״.

אחד מעוזרי ראש העיר ציין לראש הישיבה: "הלהט של קהילת בני תורה זה דבר שאין שני לו, מהחיידר ועד אחרון האברכים, הרב יכול לשמוע את זה מראש העיר".

ראש העיר המשיך את דבריו: "היו כמה קהילות שעשו איתנו הסכמים, אבל ההירתמות של קהילת בני תורה באלעד זה דבר שאין שני לו".

ראש הישיבה בירך בחמימות את ראש העיר הנכנס: "שהקב"ה יעזור לך שתוכל לעזור לתושבי העיר - קודם כל לשמור על היהדות בעיר כפי שראוי לעיר חרדית, ואחרי זה גם בכל העניינים. תפתח את העיר, תיתן לתושבים שירות, אבל העולה על כולם זה מה שתצליח לעשות למען היהדות בעיר".

כזכור, קהילת בני תורה של הפלג הירושלמי, חברה לציר משותף עם חסידות ויז'ניץ - נטשו את פרוש בו תמכו ב-2 מערכות הבחירות הקודמות והודיעו על תמיכה בבוטבול, מה שהוביל לניצחונו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר