הסוף למצוקת ההורים:

כך תרכשו לילדים דירה מקבלן גם עם הון עצמי מינימלי

לחתן ילדים בלב שמח: 'קרנות תשרי' יוצאת במסלול ייחודי להורים במגזר החרדי - הלוואה לרכישת דירה מקבלן בהון עצמי מינימלי של כ-13.5% ובהחזרים נוחים במיוחד: "לראשונה יש פתרון אמיתי לכאב ההורים הקורסים תחת עול ההתחייבויות ומתקשים לסייע לילדיהם לרכוש דירה", אומרים מומחי משכנתאות במגזר החרדי (חרדים)

ההורים יכולים לרכוש לזוג החדש דירה חדשה גם בהון עצמי נמוך (צילום: יח"צ)

הורים העומדים בפני סיוע לילדיהם שנישאו מכירים זאת היטב: רכישת דירה חדשה הפכה למהלך מאתגר מאוד ולעיתים אף לבלתי אפשרי. לצד השמחה העצומה על נישואי הבנים והבנות שהגיעו לפרקם, מרחף העול הכספי שההורים נאלצים לקחת על עצמם בנושא. רבים מהם נאנקים תחת החובות הגדולים הרובצים עליהם, מתרוצצים בגמ"חים רבים ובמסלולי הלוואה שונים כדי להצליח לעמוד בהתחייבויות.

כאשר מדובר בילד שני ושלישי, המצב הופך לכמעט בלתי אפשרי. ההורים משלמים כבר חובות קודמים ומתקשים מאד להיכנס התחייבויות חדשות. אתגר זה הביא את חברת "קרנות תשרי" ליצור מענה ייחודי שנועד להקל באופן משמעותי על ההורים לרכוש דירה חדשה מקבלן, בהון עצמי מינימלי ובהחזרים נוחים.

המסלול הייחודי של 'קרנות תשרי' מקנה הלוואה לדירה חדשה במימון של עד 86.5% מערך הדירה - לתקופה של 5 שנים. כך למעשה, ההורים יכולים לרכוש לזוג החדש דירה חדשה גם בהון עצמי נמוך (כ-13.5%) כאשר במהלך תקופת ההלוואה משלמים רק את עלות אשראי ההלוואה, מה שמקל על גובה ההחזרים בתקופה זו, במהלכה הזוג הצעיר מבסס את עצמו כלכלית. בתום חמש השנים, ההלוואה תוחלף במשכנתא בנקאית ונטל התשלומים יעבור בצורה מלאה או חלקית מההורים לזוג הצעיר.

מדובר בפתרון ייחודי שהותאם במיוחד לצרכי המגזר החרדי, ומהווה בשורה של ממש להורים מחתנים. היתרונות במסלול החדשני של קרנות תשרי רבים: גובה ההלוואה - עד 86.5% ממחיר הדירה, גם לדירה שאיננה דירה ראשונה, דבר המאפשר רכישת דירה בהון עצמי מינימלי וגם החזרים חודשיים נמוכים. בנוסף, הלוואה לתקופת זמן קצרה, המונעת התחייבות לטווח ארוך, בתקופה של ריבית שוק גבוהה ומאפשרת לזוג הצעיר להתבסס כלכלית על מנת שיוכל בתום התקופה לקחת משכנתא לטווח ארוך. יתרה מכך, 'קרנות תשרי' מאפשרת שילוב של עד שישה לווים נוספים בהלוואה כדי להגדיל משמעותית את יכולת ההחזר החודשי והסיכוי לקבל הלוואה.

'קרנות תשרי' ממומנת ע"י גופים פיננסיים מובילים : "מנורה מבטחים" וחברת הביטוח הראל', וכן ע"י חברת "לאומי פרטנרס", זרוע ההשקעות של קבוצת בנק לאומי. ניהול החברה מופקד בידי צוות מנהלים בכירים ועתירי ניסיון בחברות המובילות במשק בתחום הפיננסים, המשכנתאות, הנדל"ן וההשקעות.

חברת 'קרנות תשרי' יצרה את ההתקשרות מול הגופים המממנים ואת מודל ההלוואות לנוטלי המשכנתאות בדרך של 'היתר עסקה', כך שגם ציבור בני התורה, המקפיד על קלה כבחמורה, יוכלו להנות מקבלת מימון לדירה שהם רוכשים באופן מהודר ביותר.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר