תועדה במצלמות

אם החתן שהגיעה מאנטוורפן נעלמה בשבת ה'שבע ברכות' בלונדון - ונמצאה כעבור יממה

חיפושים נרחבים התנהלו בלונדון החרדית, אחר אורחת מאנטוורפן, שהגיעה לעיר לשמחת ה'שבע ברכות' של בנה החתן. אלא שבמהלך השבת האחרונה נעלמו עקבותיה | כעבור יותר מיממה נמצאה | כל הפרטים (חרדים)

חיים רוזנבוים | כיכר השבת |
הכתבה פורסמה ב-כ"א באדר ב' תשפ"ד | 31.03.24
לונדון (צילום: שאטרסטוק)

דאגה שררה הבוקר (ראשון) בקרב קהילות החרדים בלונדון, לאחר שמחותנת אשר זכתה להכניס את בנה לחופה בשבוע שעבר, נעלמה בצהרי יום השבת האחרונה כאילו בלעה אותה האדמה. בשעות הצהרים נמצאה.

הנעדרת, תושבת אנטווערפן, הגיעה ללונדון כאמור לשמחת נשואי בנה יקירה. בצהרי יום השבת אחר סעודת היום כאשר פנו כולם לביתם, עשתה האשה דרכה אל עבר בית האכסניה בגפה, אז משום מה אבדו עקבותיה, ונעלמה מהאופק, ורק כעבור שעות קלטו בני המשפחה שדאגו שהמחותנת לא נמצאת בשום מקום.

ארגון 'השומרים' המקומי מיד פרסו מתנדבים בכל העיר ובכל המחוז, ובין לבין החלו לבדוק במצלמות האבטחה, שם נראית האשה טועה בדרכים ומרחיקה לכת אל הבלתי נודע. מדובר בעשרות ק"מ שאפילו ברכב מדובר בהרבה זמן נסיעה.

הדאגה עלתה שלב, כאשר גם כעבור 25 שעות מהאירוע לא נמצאו עקבותיה. בשעת צהרים מוקדמת של יום ראשון נמצא בבית החיים היהודי בעיר לונדון, באוהל של הרה"ק ר' יודא'לי מדזיקוב, שם ישבה 20 שעות. לדבריה, היא לא ידעה שום מספר טלפון בעל פה, רק המספר שלה בבית באנטווערפן ששם אף אחד לא נמצא בימים אלו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר