להתפנק על לימוד משובח

מתגעגע לשטייגען? הסוף  לתיסכול עם טכנולוגיה של 2 מליון  ₪

יש הזדמנויות שכדאי לרוץ עליהם בשתי ידיים, כמה שיותר מוקדם! הרגשת פעם איך המוח שלך כמעט מתפוצץ משמחה? מכיר את ההרגשה הטובה הזאת שמתפשטת לך בכל הגוף, כמו זרמים של חשמל בעוצמה הכי גבוהה שיש? אתה חייב את זה לעצמך (חרדים)

"יומי" – הפלטפורמה שעשתה את הסחף הכי גדול מאז שהתחיל הדף היומי! (צילום: כיכר השבת)

יש הרבה אנשים שכשהם שומעים את המשפטים האלה הם מתחילים לחשוב על אוכל טוב, על איזה טיול רציני, על שחיה בים או על איזה בריכה משובחת, הם אומרים לעצמם, כן אחרי שאני שוחה אני מרגיש טוב, אחרי שאני רץ אני מרגיש טוב.

ומה אם נגיד לך, שאחרי לימוד של דף גמרא, אתה הולך להרגיש זרמים בכל הגוף? מה אם נגיד לך שאחרי סיום מסכת אתה הולך להרגיש שמחה לא רגילה?

לכניסה ליומי לחץ כאן >>

ולא, אנחנו לא רוצים שתחזור לשיחות עם המשגיח שיספר לך משהו רוחני שאתה בקושי תרגיש אותו, אנחנו רוצים לספר לך שאתה הולך להכיר את הדבר הבא שכובש את העולם - גמרא ברמה שלא היתה עד היום, ואם חשבת שלימוד גמרא זה לא בשבילך, או שהיית בטוח שבן אדם עסוק כמוך לא יכול לגמור דף אחרי דף, ובטח שלא לגמור מסכת, ומי מדבר בכלל על סיום הש"ס, אז זהו, שהגיע הזמן שלך לקבל את מה שמגיע לך!

אז שלום נעים להכיר – קוראים לי "יומי" – הפלטפורמה שעשתה את הסחף הכי גדול מאז שהתחיל הדף היומי!

הגיע הזמן שלך להתפנק על גמרא משובחת, הגיע הזמן שלך לגמור דף ועוד דף, בלי להתאמץ! הגיע הזמן שלך להיות בקי בש"ס בלי להשתנות!

זה מתבסס על מחקר בן מאות שנים שאומר, שהתענוג הכי גדול של הבן אדם מגיע אחרי שהוא מבין משהו בצורה טובה, כשהאסימון נופל, יש הרגשה של תענוג!

והנה סוף סוף זה הגיע, האתר שעושה מהפכה ענקית בלימוד הגמרא, אנחנו מציעים לך "להתגשמק על הגמרא..." למה אנחנו אומרים את זה? כי יש לנו לומדים מכל העולם, יותר ממאה מדינות, שכולם אומרים אותו דבר:

ברוך השם יש אצלנו לומדים שכבר סיימו ש"ס ולומדים שעדיין לא התחילו... וכולם אומרים אותו דבר, "אף פעם לא הבנו את הגמרא כמו שאנחנו מבינים עכשיו. הגמרא מתיישבת אצלך כל כך טוב, הגמרא פשוט מובנת, כבר מתחשק לי ללמוד את הדף של מחר גם כן..."

רגע אבל מה זה שונה ממה שיש עד היום? אז זהו, שזה שונה לגמרי! מה הכוונה? עד היום בכל סוגי הביאורים אתה עדיין צריך לאמץ את הראש בשביל להבין, ולא תמיד יש לך את האפשרות, נגיד כשאתה עסוק ויש לך קצת זמן ללמוד, או כשאתה חוזר הביתה וצריך להשלים את הדף היומי, כל מה שאתה רוצה זה ללמוד את הדף ולהבין מהר, נכון?

לכניסה ליומי לחץ כאן >>

אז זהו, אצלנו אתה יכול ברבע שעה עשרים דקות, להבין כל כך טוב את הדף בלי להתאמץ, כי יש לנו צוות ענק של עורכים שביארו את הגמרא בצורה כזו שתוכל להבין את הגמרא בעברית מלאה, להבין כל קטע בגמרא, ולהבין את ההקשר של כל הסוגיא, אנחנו עובדים קשה על מפת התמצאות שתמיד תדע איפה אתה נמצא בגמרא, והדוגמאות? הם בעברית כל כך רהוטה, שאתה קם אחרי רבע שעה עשרים דקות ומגלה שסיימת דף ועוד דף, ובנוסף יש עוד המון המון עזרים שיתנו לך להתמיד, מעקבים, השלמות, בונוסים ופודקאסטים משובחים.

אחד הסודות שלנו הוא שאנחנו שמים דגש מאוד חזק על כלל ברזל, בביאור אין מילה אחת בתלמודית, אפילו דברים הכי פשוטים, אנחנו לא חוזרים עליהם בביאור, הביאור מבאר את כל הגמרא מההתחלה ועד הסוף בעברית הכי מדוברת שיש! עשינו שילוב, הכי טהור שיש, הכי מדובר שיש! והתוצאה? תענוג של הבנה!

עכשיו בוא תעשה חשבון כזה, יש לך פגישה שנדחתה ואתה צריך להמתין כמה דקות, מה אתה עושה בינתיים? פותח את "יומי", ומספיק לגנוב כמה דקות מתוקות של לימוד גמרא. אתה מחכה בתור או שאתה נמצא בנסיעה, אתה פשוט פותח את יומי וממשיך מאיפה שהפסקת, הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לך להמשיך בדיוק מהמקום שהפסקת, היא זוכרת איפה אתה נמצא ואם אתה רוצה היא גם נותנת לך תזכורות מתי שתגיד.

אתה יכול פשוט ללמוד מתי שאתה רוצה, כמה זמן שאתה רוצה, ואיך שאתה רוצה, במגוון מסלולים שונים, ולהספיק עוד דף ועוד דף עוד מסכת ועוד מסכת, יש אצלנו אנשים שכבר סיימו שלוש ארבע מסכתות, רק כי הם גנבו כאן חמש דקות ושם חמש דקות, התענוג שלך מובטח!

אז אם מעניין אותך לשבור תקרת זכוכית, ולהפתיע את עצמך שוב ושוב ללמוד הרבה, להבין הרבה ולהספיק הרבה, תלחץ כאן ותגלה עולם חדש, ואלפי אנשים שנהנים מיומי ביום יום!

לכניסה ליומי לחץ כאן >>

הנה בוא תראה תגובה נלהבת רק מאתמול:

"בהתבוננות שלי על חיי ועל העובדה שלא פתחתי גמרא שנים רבות שמתי לב שאחת הסיבות היא שהלימוד לא היה מחובר לנפש. הייתה לי מחשבה פנימית שהלימוד הוא משהו אינטלקטואלי ומשהו שפשוט צריך לעשות. הפער בין הלימוד לנפש גרם לתסכול גדול שכן לפעמים למדתי אך הנפש לא היתה שם וזה הוליד רגשות ומעשים לא טובים. עכשיו אני מבין שלהכניס את הגישמאק ללימוד זה לא סתם ולא טיפ כדי שיהיה קל, הסיבה האמיתית היא שאביי ורבא הם המקור לחיות נפשינו והיא הגורם הגדול שירווה את צימאון הנשמה ותשמח את הנפש. מתפלל ומאחל לכל הקבוצה המדהימה שאני מרגיש חבר של כל אחד כאן שהלימוד יכנס וישקה את נפשינו המשתוקקת לפיסת אלוקות בגמרא".

והנה בוא תראה עוד תגובה:

הסיפור שלי אולי לא נשמע דרמטי מידי, אבל עבורי הוא מאוד דרמטי: מאז ומעולם למדתי, בחיידר ובישיבות, וב"ה גם כיום, אני לומד בכולל דף היומי למשך כל היום מתחילת המחזור.

אבל בד בבד, בכנות, מאז ומעולם כל פעם שאני פותח גמרא זה מאיים עלי, תמיד למדתי מתוך אילוץ של אין ברירה (בתחושה, לא שמישהו ישב עלי) באמת שאין לי מושג איך שרדתי עד היום. זה פשוט נס. כל זה היה עד היום המכונן שגיליתי את ה’יומי’ הנפלא והמתוק הזה! היום כבר לא עוד! היום אני מחכה כבר במתח לכל יום חדש - כדי לפתוח את הדף החדש! מחכה להתפנק לי עם היומי! נתתם לי טעם חדש לחיים, חיות חדשה בלימוד הגמ’! אני מרוגש מהלימוד, מהעוצמה של הדבר הזה שאני מחובר אליו, ומהחברות החדשה שפיתחתי לי עם הגמ’ באמצעות הפלטפורמה הזו!

אני חושב שה’יומי’ זה עומד בשורה אחת של המהפכות הגדולות ביותר, כמו המצאת ה’דף היומי’ וכדומה ששינו למליוני יהודיים את החיים, וזה מה שקורה גם כאן! תודה תודה תודה!!!"

לכניסה ליומי לחץ כאן >>

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר