"עוברים כל גבול"

האדמו"ר מסאטמר במתקפה חריפה נגד "נטורי קרתא" | האזינו

האדמו"ר מהרי"י מסאטמר יצא במתקפה חריפה נגד 'נטורי קרתא' הקיצוניים, בעקבות ההפגנות שהם עורכים בניו יורק - נגד מדינת ישראל ובעד הטרור של החמאס | האזינו לדברים (חסידים)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
האדמו"ר מסאטמר (צילום: David Cohen/Flash90)

מלחמה בישראל: האדמו"ר מהרי"י מסאטמר יצא במתקפה חריפה נגד 'נטורי קרתא' הקיצוניים, בעקבות ההפגנות שהם עורכים בניו יורק - נגד מדינת ישראל ובעד הטרור של החמאס.

דבריו החריפים של הרבי מסאטמר נגד נטורי קרתא (צילום: David Cohen/Flash90)

בדברים שנשא האדמו"ר, הוא אמר כי "ישנם כאלו שאין להם 'מסורת אבות' ועושים מעשים על דעת עצמם רק משום שהם חושבים שהם מבינים טוב יותר מצדיקי הדור לאורך הדורות".

האדמו"ר המשיך ואמר כי "גם בימי חייו של הרבי זצ"ל מסאטמר, הם חשבו שהם מבינים טוב יותר מהרבי, ובכך גרמו לו לצער גדול, ואף היו מספר פעמים שהאדמו"ר זצ"ל דיבר נגדם".

"בימים אלו", הוסיף האדמו"ר, "אנחנו רואים לצערנו לאן אותם אנשים הגיעו, וכמה רחוק הם הלכו עד כדי כך שהם עוברים ממקום למקום ועושים יד אחת עם הערבים, תוך שהם מחזקים את מעשי הרציחות הנוראיות שאירעו, וכל זאת כשהם לבושים ב'שטריימל' וב'בקיטשע', יחד עם שונאי ישראל רוצחי נפשות".

האדמו"ר הבהיר כי "מדובר בחילול שם שמים נורא, בכך שהם מחזקים את אותם רוצחים ועוד בשם התורה רח"ל, והמעשים שלהם הם הוכחה שכאשר אנשים פועלים ללא דעת תורה מגיעים למקומות הזויים תוך שעוברים כל גבול".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר